پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

افکت گیتار Behringer CS400

افکت گیتار Behringer CS400

افکت گیتار الکتریک مدل Marshall MG10CF یک گزینه بسیار مناسب برای گیتار الکتریک از کمپانی بهرینگر  میباشد. از افکتور گیتار الکتریک  مدل  Behringer CS400 برای افکت دادن به صدای گیتار الکتریک استفاده میشود که موقع استفاده از این افکتور صدایی با افکت های مورد نظر شنیده میشود . افکتور گیتار الکتریک مدل  Behringer CS400 با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی خوب یک گزینه برای کسانی که به تازگی نواختن گیتار الکتریک را شروع کرده اند میباش..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
افکت گیتار Behringer FX600

افکت گیتار Behringer FX600

افکت گیتار الکتریک مدل Behringer FX600 یک گزینه بسیار مناسب برای گیتار الکتریک از کمپانی بهرینگر  میباشد. از افکتور گیتار الکتریک  مدل  Behringer FX600  برای افکت دادن به صدای گیتار الکتریک استفاده میشود که موقع استفاده از این افکتور صدایی با افکت های مورد نظر شنیده میشود . افکتور گیتار الکتریک مدل  Behringer FX600 با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی خوب یک گزینه برای کسانی که به تازگی نواختن گیتار الکتریک را شروع کرده اند..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آمپلی فایر گیتار Marshall MG10CF

آمپلی فایر گیتار Marshall MG10CF

آمپلی فایر گیتار مدل Marshall MG10CF یک گزینه بسار مناشسب برای گیتار از کمپانی مارشال میباشد. کسانی که با گیتار الکتریک یا ساز های الکتریکی دیگر کار میکنند برای دریافت صدایی واضح و شفاف نیاز به یک  آمپ دارند امپ گیتار مدل Marshall MG10CF  نسبت به قیمت مناسب و کیفیت صدایی که دارد مورد تایید کارشناسان سیب تونز قرار گرفته است . همچنین از امپلی فایر گیتار مدل  Marshall MG10CF برای حرفه ای هایی که میخواهند با مالتی افکت خود از طریق میکر..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آمپلی فایر گیتار Peavey Solo GTR

آمپلی فایر گیتار Peavey Solo GTR

آمپلی فایر گیتار مدل Peavey Solo GTR یک گزینه بسار مناسب برای گیتار از کمپانی پیوی  میباشد. کسانی که با گیتار الکتریک یا ساز های الکتریکی دیگر کار میکنند برای دریافت صدایی واضح و شفاف نیاز به یک  آمپ دارند امپ گیتار مدل Peavey Solo GTR  نسبت به قیمت مناسب و کیفیت صدایی که دارد مورد تایید کارشناسان سیب تونز قرار گرفته است . همچنین از امپلی فایر گیتار مدل  Peavey Solo GTR برای حرفه ای هایی که میخواهند با مالتی افکت خود از طریق م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)