راهنمایی خرید از سیب تونز

چطور به سیب تونز اعتماد کنم ؟


نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
کسب و کار فروشگاه سیب تونز در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به عنوان معتبرترین مجوز در حوزه تجارت الکترونیک است که از سمت دولت در راستای قانونمند کردن و چارچوب دهی به فعالیت فروشگاه های اینترنتی صادر می شود.


درگاههای پرداخت اختصاصی از بانک ها
فروشگاه سیب تونز با شرکتهای پرداخت الکترونیک سامان (بانک سامان ) و به پرداخت پرداخت ملت (بانک ملت) قرارداد پذیرندگی دارد . به این معنی که با دادن مستندات و تعهدات کافی به بانک، به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر دارای درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی با نام و لوگوی سیب تونز شده ایم. در این حالت تمامی مبادلات مالی سیب تونز تحت نظر بانک های مذکور بوده و تمامی تراکنش های مشتریان قابل پیگیری خواهد بود و در صورت هرگونه ایراد در معامله از جانب ما، بانک با استفاده از تعهدات اخذ شده از ما، حساب بانکی را مسدود و امتیاز درگاه پرداخت را از ما سلب می کند.7 روز تضمین بازگشت کالا
مجموعه سیب تونز متعهد می شود که  طبق شرایط زیر  ، تحت عنوان استرداد کالا عمل نماید و تا 7 روز بعد از دریافت کالا ، آن را از مشتری پس گرفته ، با کالایی جایگزین و یا مبلغ کامل آن را  برگرداند  :
1-    خرابی و معیوب بودن کالا
2-    تقلبی و غیر اصل بودن کالا
3-    عدم تطبیق کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده در سایت
4-    آکبند نبودن کالا (به غیر از گروه کالاهای کارکرده در سایت )


گارانتی

فروشگاه سیب تونز به همه ی کالاهای سایت با شرایط مذکور ، از زمان خرید به مدت یک سال گارانتی ارائه می نماید .لطفا از طریق لینگ زیر شرایط گارانتی را به دقت مطالعه کنیدشرایط گارانتیضمانت اصل بودن کالا
در  فروشگاه سیب تونز هیچ گونه کالای غیراصلی به فروش نمیرسد ، همه ی کالا ها از نمایندگان رسمی برندها تامین و با گارانتی اصلی یا گارانتی یکساله ی سیب تونز ، به فروش میرسد . این مورد مشتری را قادر به استرداد کالا تا 7 روز بعد از تحویل کالا می نماید.

چطور سفارش برای من ارسال می شود؟

تحویل اکسپرس (ویژه تهران)

تحویل اکسپرس فروشگاه سیب تونز، ویژه سفارش‏‌های با محل تحویل تهران است. برای شهر تهران سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 19 ثبت شوند، در همان روز امکان تحویل دارند.
همچنین، سفارش‌هایی که بعد از این ساعات ثبت شوند در اولین ساعات کاری روز بعد ارسال می‌شوند. هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فروشگاه سیب تونر با مشتری ( یا تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

پست جمهوری اسلامی ایران (ویژه شهرستان)
سفارش‌های شهرستان، با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏‌شوند، با این وجود سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز ممکن است به درخواست مشتری و یا تشخیص فروشگاه سیب تونز با استفاده از پست پیشتاز ارسال شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به منطقه جغرافیایی و محل دریافت بسته بین 24 تا 72 ساعت است.
لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایرن به آدرس زیر پیگیری کنید:
http://itemtracking.post.ir
چطور می توانم هزینه سفارش را پرداخت کنم؟

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

فروشگاه سیب تونز  برای سهولت در پرداخت مشتریان عزیز , امکان پرداخت آنلاین از درگاههای معتبر و امن بانکی را فراهم آورده است. مشتریان گرامی می توانند با آسایش و امنیت تایید شده به راحتی و بدون نیاز از خروج از منزل یا محل کار هزینه سفارش را پرداخت کنند. این نحوه از پرداخت برای تمامی کاربران سیب تونز قابل انجام می باشد. توجه داشته باشید پرداخت اینترنتی باعث تسریع و تهسیل در پردازش سفارش کاربران می شود.
تمامی دارندگان کارتهای عضو شتاب, برای پرداخت می توانند از این روش استفاده کنند . برای این روش کافیست ابتدا با نام کاربری خود به فروشگاه سیب تونز وارد شوید؛ پس از انتخاب و خرید محصول مورد نظر و مشاهده فاکتور در سبد خرید, خرید خود را نهایی کنید. پس از انجام این مراحل شما به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شده و اطلاعات ذیل از شما درخواست می شود:


1- شماره 16 رقمی کارت (این شماره روی تمامی کارتهای عضو شتاب درج شده است).
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (برای پرداخت اینترنتی می بایست قبلاً رمز دوم(رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را از طریق مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز صادر کننده کارتِ خود فعال کنید
3- کدCVV2: یک کد 3 تا 4 رقمی که پشت یا روی همه کارت های بانکی درج می شود.
4- تاریخ انقضاء: این تاریخ روی بیشتر کارتهای بانکی ثبت می شود. اگر کارت شما تاریخ انقضا ندارد, می توان از عدد 12 به جای ماه و 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کرد.
پس از انجام مراحل فوق و تائید پرداخت شما به صورت خودکار به صفحه اصلی بازگردانده شده و از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

پرداخت کارت به کارت:
این روش برای کسانی در نظر گرفته شده که امکان انجام عملیات پرداخت اینترنتی را نداشته یا رمز دوم(رمز اینترنتی) آنها فعال نمی باشد.
بدین منظور و پس از انجام عملیات فرآیند خرید می توانید مبلغ سفارش را به حساب های مربوط به فروشگاه  سیب تونز کارت به کارت ،  یا واریز نمایید. برای این منظور می توانید از دستگاههای خودپرداز و یا از صفحه شخصی بانکداری اینترنتی خود استفاده نمایید.پس از واریز وجه می توانید اطلاعات واریز وجه خود را طبق فرم درخواست شده در سایت پر کنید و یا ضمن تماس با قسمت فروشِ سیب تونز ما را در جریان پرداخت خود قرار دهید.
شماره حساب های فروشگاه سیب تونز:


 کارت :  4523- 2295 - 3378 -6104

 حساب:   5591719046  - بانک ملت