پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

کیوبیس اورجینال  8

کیوبیس اورجینال 8

  کیوبیس یکی از محبوب ترین نرم افزارهای آهنگسازی و تنظیم است که در بیشتر استودیو های جهان استفاده میشود . ورژن 8.5 کیوبیس که اخیرا از طرف کمپانی اشتنبرگ وارد بازار شده است ، امکاناتی گسترده رادر اختیار کاربر میگذارد . در این نسخه مشکل خیلی از کاربران در بارگذاری پلاگین ها و سرعت نرم افزار حل شده است . این کمپانی ادعا دارد لود پلاگینها در ورژن 8.5 کیوبیس 4 برابر افزایش پیدا گرده است . این نسخه را میتوانید از فروشگاه سیب تونز به همرا فقل سخ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
کیوبیس  ۹.۵ Pro  فول کرک با دانگل

کیوبیس ۹.۵ Pro فول کرک با دانگل

کیوبیس یکی از محبوب ترین نرم افزارهای آهنگسازی و تنظیم است که در بیشتر استودیو های جهان استفاده میشود . ورژن 9 کیوبیس اورجینال ، امکاناتی گسترده رادر اختیار کاربر میگذارد که در اینجا به شرح کامل آن ها می پردازیم : گرافیک جدید برای پلاگین های پیش فرض اشتنبرگ از قبیل کمپرسور، گیت، اکسپندر، لیمیتر و Envelope Shaper  ، افزونه Production Groove با بیش از ۴۰۰ سمپل لوپ (Preset) از قبل آماده شده برای درام ، AutoPan جدید با قابلیت انتخاب الگوهای..

2,850,000 تومان

جزییات محصول
کیوبیس اورجینال  10

کیوبیس اورجینال 10

توضیحاتی در مورد کیوبیس 10 کیوبیس یکی از محبوب ترین نرم افزارهای آهنگسازی و تنظیم است که در بیشتر استودیو های جهان استفاده میشود . ورژن 10 کیوبیس اورجینال ، امکاناتی گسترده رادر اختیار کاربر میگذارد که در اینجا به شرح کامل آن ها می پردازیم : گرافیک جدید برای پلاگین های پیش فرض اشتنبرگ از قبیل کمپرسور، گیت، اکسپندر، لیمیتر و Envelope Shaper  ، افزونه Production Groove با بیش از ۴۰۰ سمپل لوپ (Preset) از قبل آماده شده برای درام ، AutoPa..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
کیوبیس اورجینال 9.5 پرو

کیوبیس اورجینال 9.5 پرو

کیوبیس یکی از محبوب ترین نرم افزارهای آهنگسازی و تنظیم است که در بیشتر استودیو های جهان استفاده میشود . ورژن 9.5 کیوبیس پرو اورجینال ، امکاناتی گسترده رادر اختیار کاربر میگذارد که در اینجا به شرح کامل آن ها می پردازیم : گرافیک جدید برای پلاگین های پیش فرض اشتنبرگ از قبیل کمپرسور، گیت، اکسپندر، لیمیتر و Envelope Shaper  ، افزونه Production Groove با بیش از ۴۰۰ سمپل لوپ (Preset) از قبل آماده شده برای درام ، AutoPan جدید با قابلیت انتخاب ا..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)