پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

43%

399,000 تومان 695,000 تومان

مقایسه کالا (0)

وی اس تی پلاگین   Loops Sensual Piano

وی اس تی پلاگین Loops Sensual Piano

وی اس تی پلاگین  Nano Musik Loops Sensual Piano شامل انواع صدا های پیانو که آکوستیک وبسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد .برای اطلاعات دقیق تر، از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین Nano Musik Loops Sensual Piano ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا تا کنون از این وی اس تی استفاده کرده اید؟ این وی اس تی چقد..

2,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Arturia Spark 1.7

وی اس تی پلاگین Arturia Spark 1.7

وی اس تی پلاگین Arturia Spark 1.7 از کمپانی Arturia که دارای اکپنشن های زیادی مانند Dubstep میباشد . و یک گزینه مناسب و زیبا برای ریتم سازی در سبک الکترونیک است . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  وی اس تی پلاگین  Arturia Spark 1.7، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

2,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین   StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection

وی اس تی پلاگین StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection

وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection شامل انواع صداها که بسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

3,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  8Dio Water Percussion

وی اس تی پلاگین 8Dio Water Percussion

وی اس تی پلاگین 8Dio Water Percussion محصول کمپانی 8Dio شامل صدای  آب مثل افتادن قطره ، ضربه زدن به آب و ...که با کیفیتی بالا  تهیه گردیده است . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  8Dio Water Percussion، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

4,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین atmosphere

وی اس تی پلاگین atmosphere

این محصول یکی از محصولات خوب شرکت spectrasonics است که مخصوص فضا سازی در موسیقی است. این محصول شامل پد استرینگ  باس و صوت های ترکیبی دیگر است. این وی اس تی قابل استفاده در تمام نرم افزار  موسیقی مانند اف ال استدیو کیوبیس استدیو وان  ریزن سونار و..... است . این وی اس تی سازگار با سیستم عامل windows است و حجم آن 3.77 گیگابایت است همچنین این وی اس تی تحت kontakt نیز نمیباشد. ..

5,000 تومان

جزییات محصول
سمپل  Voices of Istanbul

سمپل Voices of Istanbul

با Voices of Istanbul به موسیقی تان حال و هوای شرقی بدهید . شاید میشه گفت سمپل voice of istanbul بهترین و طبیعی ترین سمپل های ترکی و شرقی هستند که به دست نوازنده نواخته شده اند مخصوصا استرینگ های این پکیج جالب ترین و پرکاربرترین نمونه ی آن است . این سمپل ها تحت کانتکت نیز میتوان اجرا شود . دارای سازهای مختلف ترکی است . از کمان گرفته تا عود ، نی , پرکاشن و ....   ..

10,000 تومان

جزییات محصول
لوپ ها و سمپل های ونجنس

لوپ ها و سمپل های ونجنس

کامل ترین پکیج لوپ و سمپلهای ونجنس که از کمپانی REFX منتشر شده . ..

60,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)