پکیج یک ترابایتی VST  + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

وی اس تی پلاگین  Ueberschall (Elastik) Urbanic

وی اس تی پلاگین Ueberschall (Elastik) Urbanic

   میباشد .   ubeerschallمحصولی از شرکت   urcanic وی اس تی پلاگین ..

6,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Best Service Orient World

وی اس تی پلاگین Best Service Orient World

وی اس تی پلاگین  Best service orient world  شامل انواع صداها که بسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  Bset service orient world ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

8,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Loops Sensual Piano

وی اس تی پلاگین Loops Sensual Piano

وی اس تی پلاگین  Nano Musik Loops Sensual Piano شامل انواع صدا های پیانو که آکوستیک وبسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد .برای اطلاعات دقیق تر، از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین Nano Musik Loops Sensual Piano ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا تا کنون از این وی اس تی استفاده کرده اید؟ این وی اس تی چقد..

8,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection

وی اس تی پلاگین StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection

وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection شامل انواع صداها که بسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید ..

8,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection

وی اس تی پلاگین StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection

وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection شامل انواع صداها که بسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  StudiolinkedVST Soul Trilogy Collection، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

8,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  StudioLinkedVST Trap Bang

وی اس تی پلاگین StudioLinkedVST Trap Bang

وی اس تی پلاگین  studio linked vst trap bang  شامل انواع صدا های پیانو که آکوستیک وبسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد .برای اطلاعات دقیق تر، از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین studio linked vst trap bang ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا تا کنون از این وی اس تی استفاده کرده اید؟ این وی..

8,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین 8Dio Plucked Grand Piano

وی اس تی پلاگین 8Dio Plucked Grand Piano

وی اس تی پلاگین  8Dio Plucked Grand Piano از محصولات خوب و پراستفاده  کمپانی 8Dio است که در ان صدای شدت ضربات به سیم بیشتر بوده و صدایی Sharp به گوش میرسد . همچنین دارای محیط کار حرفه ای بر روی صدا میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  8Dio Plucked Grand Piano، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این م..

8,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین Studio Linked VST Maybach Empire

وی اس تی پلاگین Studio Linked VST Maybach Empire

وی اس تی پلاگین  StudioLinkedVST Maybach Empire  از محصولات خوب و پراستفاده  کمپانی 8Dio است که در ان صدای شدت ضربات به سیم بیشتر بوده و صدایی Sharp به گوش میرسد . همچنین دارای محیط کار حرفه ای بر روی صدا میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  StudioLinkedVST Maybach Empire ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم ..

9,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین   8 Dio.dobro

وی اس تی پلاگین 8 Dio.dobro

وی اس تی پلاگین  8Dio.dorb  شامل انواع صداها که بسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  8 Dio dorb   به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

10,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Best Service Latin World VST

وی اس تی پلاگین Best Service Latin World VST

وی اس تی پلاگین  Best service world vst   شامل انواع صدا های برای ساز های امریکای جنوبی  که آکوستیک وبسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد .برای اطلاعات دقیق تر، از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین Best service world vst   ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا تا کنون از این وی اس تی استفاده ک..

10,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Plectra Series 1-8 string Acoustic Bouzouki

وی اس تی پلاگین Plectra Series 1-8 string Acoustic Bouzouki

وی اس تی پلاگین Acoustic Bouzouki یک وی اس تی ساخت کمپانی plectra series   که که با سیستم   windows سازگار است وبا حجم 2.78GB خود میتواند یکی از گزینه های خوب برای وی اس تی پلاگین باشد . ..

10,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  StudioLinkedVST Swurve Hiphop

وی اس تی پلاگین StudioLinkedVST Swurve Hiphop

وی اس تی پلاگین  studio linked vst swurve hip hop  شامل انواع صدا های پیانو که آکوستیک وبسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد .برای اطلاعات دقیق تر، از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین studio linked nst swure hip hop  ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا تا کنون از این وی اس تی استفاده کرده ا..

10,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  StudioLinkedVST Trap Boom Workstation

وی اس تی پلاگین StudioLinkedVST Trap Boom Workstation

وی اس تی پلاگین studio linked vst trap boom workstation  یک وی اس تی ساخت کمپانی studio linked vst trap boom workstation  که که با سیستم windows mac سازگار است وبا حجم 8GB خود میتواند یکی از گزینه های خوب برای وی اس تی پلاگین باشد . ..

10,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Toontrack EZdrummer 2

وی اس تی پلاگین Toontrack EZdrummer 2

وی اس تی پلاگین Toontrackt ez drummer 2  یک وی اس تی ساخت کمپانی toontrackt  که که با سیستم  Mac/windows سازگار است وبا حجم 7GB خود میتواند یکی از گزینه های خوب برای وی اس تی پلاگین باشد . ..

14,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Horizon Violin,viola,cello

وی اس تی پلاگین Horizon Violin,viola,cello

وی اس تی پلاگینHarizon violin یک وی اس تی ساخت کمپانی Harizonکه که با سیستم  , mac windows سازگار است وبا حجم 18GB خود میتواند یکی از گزینه های خوب برای وی اس تی پلاگین باشد .دارای طبیعی ترین سمپل ها برای ویولن میباشد . شما با آن میتوانید دارای بهترین وی اس تی ها باشید.  ..

15,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  East West Quantum Leap RA

وی اس تی پلاگین East West Quantum Leap RA

وی اس تی پلاگین East west quantum leap ra یک وی اس تی پلاگین مناسب برای ساز هایی است که به ندرت در جا های دیگر پیدامیشود است . یکی  از خصوصیات این وی اس تی پلاگین این است که ساز هایی از کشور های مثل آفریقا  هند استرالیا خاور میانه و... دارد . که جهت تنظیم موزیک های سنتی بسیار مناسب است . کیفیت بسیار مناسب این وی اس تی پلاگین ان را به یکی از بهترین وی اس تی پلاگین ها برای موزیک های  سنتی تبدیل کرده است.  ..

16,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  East West Quantum Leap SOG

وی اس تی پلاگین East West Quantum Leap SOG

وی اس تی پلاگین  quantum leap sog یک وی اس تی پلاگین شامل تمام قسمت های سمفونیک ارکستا میباشد.   و  محصول شرکت east west است.  ..

19,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Ignite VST Heat Up

وی اس تی پلاگین Ignite VST Heat Up

وی اس تی پلاگین ignite vst heat up یک وی اس تی ساخت کمپانی ignite vst که که با سیستم windows سازگار است وبا حجم 12GB خود میتواند یکی از گزینه های خوب برای وی اس تی پلاگین باشد . ..

19,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Native instruments akostik piano

وی اس تی پلاگین Native instruments akostik piano

وی اس تی پلاگین  Native instruments akostiks piano  شامل انواع صداها که بسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  Native instruments akostiks piano، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

27,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین East West Qauntum Leap Symphonic Orchestra choirs

وی اس تی پلاگین East West Qauntum Leap Symphonic Orchestra choirs

وی اس تی پلاگین  East West Qauntum leap symphonic orchestra choirs  شامل انواع صداها که بسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  East West Quautumleap symphonicorchestrachoirs، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

39,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Xfer Serum

وی اس تی پلاگین Xfer Serum

این وی اس تی یک سیتی سایزر ویو تیبل است  با سکیفیت صدای بسیار بالا که ساختن موسیقی را برای شما دلنشین و خوشایند میکند.  وبرای کسانی که ساخت موسیقی خود را به صورت حرفه ای انجام میدهند  قابلیت ادیت کردن دارد  و میتوانید صدای خود را به صورت مستقیم  وارد سریم کنید وبه صورت حرفه ای شروع به آهنگشازی کنید . ..

40,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Native Instruments Kontakt 6

وی اس تی پلاگین Native Instruments Kontakt 6

وی اس تی پلاگین  Native instruments kontakt 6  شامل انواع صدا های پیانو که آکوستیک وبسیار با کیفیت ضبط شده است میباشد .برای اطلاعات دقیق تر، از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین Native instruments kontakt 6  ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا تا کنون از این وی اس تی استفاده کرده اید؟ این وی ا..

50,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Roland Fantom G6

وی اس تی پلاگین Roland Fantom G6

وی اس تی پلاگین roland fantom g6  یک وی اس تی ساخت کمپانی roland  که که با سیستم , mac  windows سازگار است وبا حجم 62 GB خود میتواند یکی از گزینه های خوب برای وی اس تی پلاگین باشد . ..

54,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Native Instruments Komplete 11 Ultimate

وی اس تی پلاگین Native Instruments Komplete 11 Ultimate

وی اس تی پلاگین Native instruments kompelet 11 ultimate یک وی اس تی ساخت کمپانی Native instruments  که که با سیستم  Mac/ windows سازگار است وبا حجم 500GB خود میتواند یکی از گزینه های خوب برای وی اس تی پلاگین باشد . ..

160,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)