پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

وی اس تی پلاگین  8Dio Studio Solo Violin

وی اس تی پلاگین 8Dio Studio Solo Violin

وی اس تی پلاگین  8Dio Studio Solo Violin از محصولات کمپانی 8Dio که دارای FX Control جهت کنترل LOFI , Delay , Rotator , Distortion , Reverb , Convolution میباشد . در این وی اس تی بیش از 4000  قطعه متفاوت از Solo Violin وجود دارد که توسط Thomas Yee نوازندگی شده که از معروف ترین های آن می توان به قطعاتی نظیر Bach , Beethoven , Mozart , Tchaikovsky اشاره نمود از دیگر مزیت های این وی اس تی تکنیک های نوازندگی و FX است که د..

8,000 تومان

جزییات محصول
سمپل  Voices of Istanbul

سمپل Voices of Istanbul

با Voices of Istanbul به موسیقی تان حال و هوای شرقی بدهید . شاید میشه گفت سمپل voice of istanbul بهترین و طبیعی ترین سمپل های ترکی و شرقی هستند که به دست نوازنده نواخته شده اند مخصوصا استرینگ های این پکیج جالب ترین و پرکاربرترین نمونه ی آن است . این سمپل ها تحت کانتکت نیز میتوان اجرا شود . دارای سازهای مختلف ترکی است . از کمان گرفته تا عود ، نی , پرکاشن و ....   ..

10,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  8Dio Adagio Violas Vol.1 Solo

وی اس تی پلاگین 8Dio Adagio Violas Vol.1 Solo

وی اس تی پلاگین 8Dio Adagio Violas Vol.1 Solo از محصولات کمپانی 8Dio که شامل صدا های زیادی از ویولا میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  8Dio Adagio Violas Vol.1 Solo، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید .   ..

18,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)