پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

وی اس تی پلاگین  8Dio Santur

وی اس تی پلاگین 8Dio Santur

وی اس تی پلاگین Santur محصول کمپانی 8Dio شامل با کیفیت ترین صداهای سنتور در بالاترین کیفیت میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  8Dio Santur، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

9,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Impact Soundworks Turkish Oud

وی اس تی پلاگین Impact Soundworks Turkish Oud

وی اس تی پلاگین Turkish Oud محصول کمپانی Impact Soundworks شامل صداهای ساز عود ترکی که با بهترین کیفیت ضبط شده است  . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد وی اس تی پلاگین  Impact Soundworks Turkish Oud، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . ..

9,000 تومان

جزییات محصول
سمپل  Voices of Istanbul

سمپل Voices of Istanbul

با Voices of Istanbul به موسیقی تان حال و هوای شرقی بدهید . شاید میشه گفت سمپل voice of istanbul بهترین و طبیعی ترین سمپل های ترکی و شرقی هستند که به دست نوازنده نواخته شده اند مخصوصا استرینگ های این پکیج جالب ترین و پرکاربرترین نمونه ی آن است . این سمپل ها تحت کانتکت نیز میتوان اجرا شود . دارای سازهای مختلف ترکی است . از کمان گرفته تا عود ، نی , پرکاشن و ....   ..

10,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Steinberg Hypersonic2

وی اس تی پلاگین Steinberg Hypersonic2

وی اس تی پلاگین hypersonic 2 محصول کمپانی Steinberg است که دارای بانک صدا هایی با پوشش تمام سبک های موسیقی است. این وی اس تی امکاناتی از جمله  16 صدا همزمان  دارد و دارای افکت های گوناگون در زمینه شخصی سازی  بهمراه کرک سالم وراهنمای  نصب آن که در بسته آن موجود است . این محصول دارای 1200 صدا برای ساخت موسیقی است که  این وی اس تی را نرم افزاری بسیار جامع و دارای بسیاری از صداهایی کرده شما به آن نیاز دارید علاوه بر آن دارای ..

13,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین   Sylenth1 v2.2.1 Bundle full presets 2018

وی اس تی پلاگین Sylenth1 v2.2.1 Bundle full presets 2018

یکی از وی اس تی هایی که برای ساخت صداهای الکترونیک استفاده میشود و بسیار پرطرفدار است sylenth 1 است . این وی اس تی توانسته مجموعه بسیار بزرگی را در خود جمع آوری کند که محیط هی مختلفی را میتوانید با آن وارد موسیقی شما میکند . این وی اس تی در بسیاری از موزیک های روز دنیا  رد پایی از خود جای گذاشته و توانسته خود را محبوب کند. وهمچنین  ازطرف  سیستم عامل های Windows و Mac هم پشتیبانی میشود. ..

39,000 تومان

جزییات محصول
وی اس تی پلاگین  Native Instruments Massive 1.5.1

وی اس تی پلاگین Native Instruments Massive 1.5.1

وی اس تی پلاگین massive در ساخت صدا های lead بسیار پر کاربرد است و حاصل ساخت کمپانی native instrument است. دارای موتور های صدای بسیار با کیفیت در کاراکتر های صدا است و همچنین قایلیت مدیریت سیگنال که با این امکان شما میتوانید طیف وسیعی از صدا ها را ایجاد نمایید. این وی اس تی پلاگین دارای مولد wave scannig  است که شما با آن میتوانید صدا های با کاراکتر دیجیتال وکاراکتر آنالوگ تولید کنید.قسمت افکت های این وی ای تی دارای 17 عدد افکت مختلف است و ه..

41,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)