پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

مجسمه فلزی گیتاریست

مجسمه فلزی گیتاریست

مجسمه فلزی گیتاریست بسیار زیبا . این مجسمه ی نوازنده از جنس فلز و در ابعاد 15x 13 سانتی متر ،قابل استفاده برای تزیینات استودیو، خانه و مکانهای هنری میباشد . ..

55,000 تومان

جزییات محصول
 مجسمه امین کامپوزیت مدل دولا چنگ کد 201

مجسمه امین کامپوزیت مدل دولا چنگ کد 201

مجسمه موسیقی نت ها :  مجسمه امین کامپوزیت مدل دولا چنگ کد 201  یک مجسمه ی زیبا و موسیقیایی برای دوستداران هنر خواهد بود .همانطور که میبینید این مجسمه دولاچنگ و از جنس رزين و در ابعاد 32 × 8 × 17 سانتي‌متر ،قابل استفاده برای تزیینات و دکوراسیون استودیو، خانه و مکانهای هنری میباشد .ضمنا این مجسمه محکم و قابل گردگیری است. این نوع مجسمه ها در انواع مختلف از قبیل نت سل ، چنگ ، دولا چنگ و همچنین سه لا چنگ نیز می باشد . جهت..

135,000 تومان

جزییات محصول
مجسمه کلید سل

مجسمه کلید سل

مجسمه موسیقی نت ها : مجسمه کلیدسل یک مجسمه ی زیبا و موسیقیایی برای دوستداران هنر خواهد بود .همانطور که میبینید این مجسمه کلید سل و از جنس رزين و در ابعاد 32×8×17 سانتي‌متر ، قابل استفاده برای تزیینات و دکوراسیون استودیو، خانه و مکانهای هنری میباشد .ضمنا این مجسمه محکم و قابل گردگیری است. این نوع مجسمه ها در انواع مختلف از قبیل نت سل ، چنگ ، دولا چنگ و همچنین سه لا چنگ نیز می باشد . جهت اطلاعات بیشتر ، از شما دعوت میکنیم از چار..

135,000 تومان

جزییات محصول
مجسمه زن گیتاریست رزینی مفرغی

مجسمه زن گیتاریست رزینی مفرغی

مجسمه دست ساز زن گیتاریست رزینی مفرغی از جنس رزین پلی استر میباشد. این مجسمه ی نوازنده درابعاد 17x 33  سانتی متر ،قابل استفاده برای تزیینات و دکوراسیون استودیو، خانه و مکانهای هنری میباشد .از مزیت های اصلی کالاهای دکوری و کاربردی رزینی می توان به ثبات رنگ و فرم در آن ها اشاره کرد که این امر بیشتر به دلیل ماهیت اصلی پلیمری این نوع کالاها است( کاملا ضذ آب هستند) در نهایت به زبان ساده می توان گفت که مقاومت کالاهای رزینی به طور کل از متریال..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
 مجسمه امین کامپوزیت مدل دولا چنگ کد 202

مجسمه امین کامپوزیت مدل دولا چنگ کد 202

مجسمه موسیقی نت ها :  مجسمه امین کامپوزیت مدل دولا چنگ کد 202  یک مجسمه ی زیبا و موسیقیایی برای دوستداران هنر خواهد بود .همانطور که میبینید این مجسمه دولاچنگ و از جنس رزين و در ابعاد 32 × 8 × 17 سانتي‌متر ،قابل استفاده برای تزیینات و دکوراسیون استودیو، خانه و مکانهای هنری میباشد .ضمنا این مجسمه محکم و قابل گردگیری است. این نوع مجسمه ها در انواع مختلف از قبیل نت سل ، چنگ ، دولا چنگ و همچنین سه لا چنگ نیز می باشد . جهت..

149,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)