پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

پیک گیتار الکتریک  Clayton Acetal

پیک گیتار الکتریک Clayton Acetal

پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Acetal با طراحی خاص و جالب توجه از کپانی امریکایی کلایتون است که مورد توجه هر سبک و سلیقه ی قرار میگیرد . این پیک به صورت تکی بوده و از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه ساخته شده است . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Acetal ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پیک گیتار الکتریک Clayton Brass Metallics

پیک گیتار الکتریک Clayton Brass Metallics

پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Brass Metallics با طراحی خاص و جالب توجه از کپانی امریکایی کلایتون است که مورد توجه هر سبک و سلیقه ی قرار میگیرد . این نوع پیکها در بسته های سه تایی قرار دارند که از جنس مس، استیل و برنج ساخته شده اند . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Brass Metallics ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پایه گیتار لوله ای  On Stage XCG4

پایه گیتار لوله ای On Stage XCG4

پایه گیتار لوله ای مدل On Stage XCG4 از جنس لوله فلزی با روکش لاستیکی مخملی یک گزینه مناسب برای نگه داشتن گیتار است . تکیه گاه پایین و دوشاخه های بالا  پایه گیتار لوله ای مدل On Stage XCG4 از یکدیگر جدا شده و و حمل نقل ان اسان میشود . این پایه با قابلیت تنظیم بالا قادر است هرنوع گیتار با هر اندازه ای را نگه دارد .برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پایه گیتار Fender Deluxe Hanging

پایه گیتار Fender Deluxe Hanging

پایه گیتار فندر مدل  Deluxe Hanging از جنس لوله فلزی با روکش لاستیکی مخملی یک گزینه مناسب برای نگه داشتن گیتار است . تکیه گاه پایین و دوشاخه های بالا  پایه گیتار فندر مدل  Deluxe Hanging از یکدیگر جدا شده و و حمل نقل ان اسان میشود . این پایه با قابلیت تنظیم بالا قادر است هرنوع گیتار با هر اندازه ای را نگه دارد .برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میت..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
 سافت کيس و کاور گيتار کلاسيک استگ مدل STB-1 C3

سافت کيس و کاور گيتار کلاسيک استگ مدل STB-1 C3

کاور گيتار کلاسيک استگ مدل STB-1 C3 مناسب برای گیتار کلاسیک 3/4 دارای دو بند بلند و یک دسته کوتاه . نحوه باز و بسته شدن این سافت کیس از طریق زیپ می باشد.برای اطلاعات دقیق تر ، از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید ، همچنین میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  سافت کيس گيتار کلاسيک استگ مدل STB-1 C3 ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

130,000 تومان

جزییات محصول
افکت گیتار Behringer CS400

افکت گیتار Behringer CS400

افکت گیتار الکتریک مدل Marshall MG10CF یک گزینه بسیار مناسب برای گیتار الکتریک از کمپانی بهرینگر  میباشد. از افکتور گیتار الکتریک  مدل  Behringer CS400 برای افکت دادن به صدای گیتار الکتریک استفاده میشود که موقع استفاده از این افکتور صدایی با افکت های مورد نظر شنیده میشود . افکتور گیتار الکتریک مدل  Behringer CS400 با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی خوب یک گزینه برای کسانی که به تازگی نواختن گیتار الکتریک را شروع کرده اند میباش..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
افکت گیتار Behringer FX600

افکت گیتار Behringer FX600

افکت گیتار الکتریک مدل Behringer FX600 یک گزینه بسیار مناسب برای گیتار الکتریک از کمپانی بهرینگر  میباشد. از افکتور گیتار الکتریک  مدل  Behringer FX600  برای افکت دادن به صدای گیتار الکتریک استفاده میشود که موقع استفاده از این افکتور صدایی با افکت های مورد نظر شنیده میشود . افکتور گیتار الکتریک مدل  Behringer FX600 با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی خوب یک گزینه برای کسانی که به تازگی نواختن گیتار الکتریک را شروع کرده اند..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آمپلی فایر گیتار Marshall MG10CF

آمپلی فایر گیتار Marshall MG10CF

آمپلی فایر گیتار مدل Marshall MG10CF یک گزینه بسار مناشسب برای گیتار از کمپانی مارشال میباشد. کسانی که با گیتار الکتریک یا ساز های الکتریکی دیگر کار میکنند برای دریافت صدایی واضح و شفاف نیاز به یک  آمپ دارند امپ گیتار مدل Marshall MG10CF  نسبت به قیمت مناسب و کیفیت صدایی که دارد مورد تایید کارشناسان سیب تونز قرار گرفته است . همچنین از امپلی فایر گیتار مدل  Marshall MG10CF برای حرفه ای هایی که میخواهند با مالتی افکت خود از طریق میکر..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آمپلی فایر گیتار Peavey Solo GTR

آمپلی فایر گیتار Peavey Solo GTR

آمپلی فایر گیتار مدل Peavey Solo GTR یک گزینه بسار مناسب برای گیتار از کمپانی پیوی  میباشد. کسانی که با گیتار الکتریک یا ساز های الکتریکی دیگر کار میکنند برای دریافت صدایی واضح و شفاف نیاز به یک  آمپ دارند امپ گیتار مدل Peavey Solo GTR  نسبت به قیمت مناسب و کیفیت صدایی که دارد مورد تایید کارشناسان سیب تونز قرار گرفته است . همچنین از امپلی فایر گیتار مدل  Peavey Solo GTR برای حرفه ای هایی که میخواهند با مالتی افکت خود از طریق م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
کاور و هارد کیس گیتار مدل Manuel Rodriguez GCA-۵۰۰۰B

کاور و هارد کیس گیتار مدل Manuel Rodriguez GCA-۵۰۰۰B

کاور و هارد کیس گیتار مدل    Manuel Rodriguez GCA-۵۰۰۰B مناسب برای گیتار کلاسیک بسیار محکم و شیک . با فوم چگالی بالا، جنس لبه‌ها ازآلومینیوم - جنس روکش داخلی: مخمل مشکی - نحوه باز و بسته شدن این هاردکیس از طریق قفل لولایی می باشد.برای اطلاعات دقیق تر ، از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید ، همچنین میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد هارد کیس گیتار مدل Manuel Rodriguez GCA-۵۰۰۰B ، به ..

990,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)