پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

KORG

مقایسه کالا (0)


میدی کنترلر KORG Microkey 25

میدی کنترلر KORG Microkey 25

میدی کنترلر KORG Microkey 25 ازکمپانی چندملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 25 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و Pitch. مجهز به پیچ تنظیم صدا و همچنین تغییر دهنده ی اکتاو..

890,000 تومان قیمت بدون مالیات: 890,000 تومان

میدی کنترلر KORG Microkey 37

میدی کنترلر KORG Microkey 37

میدی کنترلر KORG Microkey 37 ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 37 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و Pitch. مجهز به پیچ تنظیم صدا و همچنین تغییر دهنده ی اکتا..

850,000 تومان قیمت بدون مالیات: 850,000 تومان

میدی کنترلر KORG Microkey 61

میدی کنترلر KORG Microkey 61

میدی کنترلر KORG Microkey 61 ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 61 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و Pitch. مجهز به پیچ تنظیم صدا و همچنین تغییر دهنده ی اکتا..

1,050,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,050,000 تومان

میدی کنترلر KORG MicroKEY2 49

میدی کنترلر KORG MicroKEY2 49

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG MicroKEY2 49 : میدی کنترلر KORG MicroKEY2 49  ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 49 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و Pit..

780,000 تومان قیمت بدون مالیات: 780,000 تومان

میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 25 Bluetooth

میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 25 Bluetooth

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 25 Bluetooth : میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 25 Bluetooth  ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 25 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنی..

650,000 تومان قیمت بدون مالیات: 650,000 تومان

میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 37 Bluetooth

میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 37 Bluetooth

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 37 Bluetooth : میدی کنترلر KORG MicroKEY2 AIR 37 Bluetooth  ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 37 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنی..

750,000 تومان قیمت بدون مالیات: 750,000 تومان

میدی کنترلر KORG NanoKEY 2 White

میدی کنترلر KORG NanoKEY 2 White

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG NanoKEY 2 White: میدی کنترلر KORG NanoKEY 2 White  ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای25 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و..

400,000 تومان قیمت بدون مالیات: 400,000 تومان

میدی کنترلر Korg nanoKEY Studio Black

میدی کنترلر Korg nanoKEY Studio Black

آشنایی کوتاه با Korg nanoKEY Studio Black : میدی کنترلر Korg nanoKEY Studio Blackازکمپانی چندملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 25 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و Pitch. ..

549,000 تومان قیمت بدون مالیات: 549,000 تومان

میدی کنترلر KORG NanoKONTROL 2 White

میدی کنترلر KORG NanoKONTROL 2 White

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG NanoKONTROL 2 White: میدی کنترلر KORG NanoKONTROL 2 White ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای25 کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modul..

400,000 تومان قیمت بدون مالیات: 400,000 تومان

میدی کنترلر Korg nanoKONTROL Studio Black

میدی کنترلر Korg nanoKONTROL Studio Black

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر Korg nanoKONTROL Studio Black: میدی کنترلر Korg nanoKONTROL Studio Black ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و Pitch. مجهز به پیچ تنظی..

1,100,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,100,000 تومان

میدی کنترلر KORG Taktile 49

میدی کنترلر KORG Taktile 49

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG Taktile 49 : میدی کنترلر KORG Taktile 49  ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 49کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulation و Pitch. م..

1,740,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,740,000 تومان

میدی کنترلر KORG TRITON taktile 25

میدی کنترلر KORG TRITON taktile 25

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG TRITON taktile 25 : میدی کنترلر KORG TRITON taktile 25  ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های میدی است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این میدی کنترلر  دارای 25کلاویه مینی سایز پیانویی میباشد. دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. همچنین دارای پیچ Modulat..

1,100,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,100,000 تومان

پد کنترلر KORG NanoPAD 2 Black

پد کنترلر KORG NanoPAD 2 Black

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG NanoPAD 2 Black : میدی کنترلرKORG NanoPAD 2 Blackازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های پد است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این پد کنترلر دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. این میدی کنترلراز طریق USB به کامپبوتر شما قابل اتصال میباشد. همچنین تجربه و نظرات تخصص..

400,000 تومان قیمت بدون مالیات: 400,000 تومان

پد کنترلر KORG PadKONTROL Black

پد کنترلر KORG PadKONTROL Black

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG PadKONTROL Black : میدی کنترلر KORG PadKONTROL Blackازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های پد است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این پد کنترلر دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. این میدی کنترلراز طریق USB به کامپبوتر شما قابل اتصال میباشد. همچنین تجربه و نظرات ت..

1,400,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,400,000 تومان

پد کنترلر KORG PadKONTROL White

پد کنترلر KORG PadKONTROL White

آشنایی کوتاه با میدی کنترلر KORG PadKONTROL White : میدی کنترلر KORG PadKONTROL White ازکمپانی چند ملیتی ژاپنی کرگ ، یک محصول جمع و جور با قیمت مناسب است ، که در استودیوها طرفداران زیادی دارد. این کنترلر به علت جمع جور بودن آن ، یکی از محبوب ترین کنترل های پد است که بسیاری از هنرمندان نیز از آن استفاده می نمایند. این پد کنترلر دارای کنترل ترنسپوز مستقیم به DAW. این میدی کنترلراز طریق USB به کامپبوتر شما قابل اتصال میباشد. همچنین تجربه و نظرات ..

1,500,000 تومان قیمت بدون مالیات: 1,500,000 تومان

پیانو دیجیتالKORG SP- 170DX

پیانو دیجیتالKORG SP- 170DX

پیانو دیجیتال محبوب  Korg SP170DX دارای طراحی دو صدایی نمونه برداری شده از پیانو آکوستیک میباشد.از مزیت های این پیانو میتوان به انتخاب آسان صدا و تغییر حجم صدا اشاره کرد . کلاویه های این پیانو سنگین بوده و دارای 10 صدای مختلف مانند پیانو الکتریک ، سازهای زهی و غیره میباشد . تعداد کلاویه های این پیانو 88و از نوع چکشی سنگین میباشد و دارای سه پدال و یک پایه نت و دو خروجی هدفون است . از دیگر مزیت های این پیانو میتوان به اسپیکر های جدید با دقتی ب..

8,700,000 تومان قیمت بدون مالیات: 8,700,000 تومان

نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)