پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

پکیج استودیو Vocal Studio Pro II

پکیج استودیو Vocal Studio Pro II

پکیج ضبط وکال حرفه ای. تشکیل شده از گردهمایی بهترین های M-Audio . کارت صدا: M-TRACK II محصولی از شرکت M-AUDIO با طراحی بسیار متفاوت نسبت به دیگر محصولات این شرکت. این کارت صدا دارای ۲ ورودی آنالوگ و ۲ خروجی آنالوگ مباشد. ۲ ورودی آن Combo میباشند و این بدان معنا میباشد که شما هم قابلیت اتصال میکروفن با کابل XLR را دارید و همچنین قابلیت اتصال ساز با کابل TRS. خروجی های کارت صدا نیز خروجی ۱/۴ اینزرت میاشند. این کارت صدا دارای وزن و ابعادی کم م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پکیج استودیویی Scarlett 2i2

پکیج استودیویی Scarlett 2i2

یک پکیج استودیویی ضبط وکال اسکارلت برای شروع خوب . شامل : کارت صدا Scarlett 2i2 هدفون Scarlett Studio HP60 میکروفون Scarlett Studio CM25 کابل میکروفون   برسی اجمالی کارت صدا Scarlett 2i2 : کوچک اما دوست بزرگان. شاید این بهترین نحوه معرفی این محصول Focusrite باشد. این محصول در عین سادگی قدرت بسیار خوبی رو در خود نهفته کرده است اما با این وجود 2i2 جزو معدود محصولات Focusrite میباشد که در ظاهر خود کارآیی خود را فاش میکند. این محص..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پکیج استودیویی Scarlett SOLO

پکیج استودیویی Scarlett SOLO

یک پکیج استودیویی ضبط وکال برای شروع خوب . تشکیل شده از محبوب ترینها :   برسی اجمالی کارت صدا Scarlett Solo : Scarlett Solo, اگر بر اساس جثه کوچک این کارت صدا تصمیم گرفته اید، باید به شما بگوییم که سخت در اشتباهید. این کارت صدا جزو موفق ترین محوصولات شرکت Focusrite بوده است و همیشه مورد استقبال عموم قرار گرفته است، مخصوصا موزیسین های حرفه ای که کار های خودشان را میسازند و دائما در سفر هستند. این کارت صدای با نمک و قدرتمند توانایی رس..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)