پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

پری امپ PRESONUS - TubePre V2

پری امپ PRESONUS - TubePre V2

پری امپ PRESONUS مدل PRESONUS - TubePre V2 از تولیدات کمپانی آلمانی پریسونوس است . این محصول جمع و جور با قیمت بسیار مناسب میتواند کار استودیو خانگی ها را به راحتی راه بیاندازد.پری امپ PRESONUS مدل PRESONUS - TubePre V2 که از نوع لامپی است دارای ویژگیهایی از قیبل :  دارای ولوم کنترلی  ، دارای فانتوم پاور وغیره است . برای اطلاعات دقیق تر این محصول ، از شما دعوت مینمایم تا از مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . و همچنین شما عزیزان..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پری امپ Presonus BlueTube DP V2

پری امپ Presonus BlueTube DP V2

پری امپ PRESONUS مدل BlueTube DP V2 از تولیدات کمپانی آمریکایی پریسونوس است . این محصول جمع و جور با قیمت بسیار مناسب میتواند کار استودیو خانگی ها را به راحتی راه بیاندازد.پری امپ PRESONUS مدل BlueTube DP V2 که از نوع لامپی است دارای ویژگیهایی از قیبل :  دارای ولوم کنترلی  ، دارای فانتوم پاور , دو ورودی میکروفن پری امپ لامپی کلاس A , ... است  برای اطلاعات دقیق تر این محصول ، از شما دعوت مینمایم تا از مشخصات فنی این محصول در بالا دی..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
Presonus Studio Channel چنل استریپ

Presonus Studio Channel چنل استریپ

Presonus Studio Channel از تولیدات کمپانی آمریکایی پریسونوس است . این محصول  با قیمت بسیار مناسب علاوه بر استودیو، میتواند برای اجرای زنده نیز مناسب باشد.چنل استریپ Presonus Studio Channel که از نوع لامپی است دارای ویژگیهایی از قیبل :  دارای ولوم کنترلی  ، دارای فانتوم پاور , دو ورودی میکروفن پری امپ لامپی کلاس A , دارای اکولایز و کمپرسور ... است  برای اطلاعات دقیق تر این محصول ، از شما دعوت مینمایم تا از مشخصات فنی این محصول ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)