پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

میکروفن Behringer B1

میکروفن Behringer B1

BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسر Behringer B1مدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل Behringer B1صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 20هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پرفروش ترین میکروفن های این کمپانی است .این مدل گزینه..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Behringer ECM8000

میکروفن Behringer ECM8000

BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسر BehringerECM8000مدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل BehringerECM8000صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 20هرتز تا 15 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پرفروش ترین میکروفن های این کمپانی است .این م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Behringer T47 Tube

میکروفن Behringer T47 Tube

BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسر Behringer T47 Tubeمدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل Behringer T47 Tubeصدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پرفروش ترین میکروفن های این کمپانی است ...

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL  551R

میکروفن MXL 551R

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL  551R : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد. این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL  551R   مدلی است که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL 551R    صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کارد..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL 2003A

میکروفن MXL 2003A

آشنایی کوتاه با میکروفن  MXL 2003A   : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL 2003Aمدلی است که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL 2003Aصدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محد..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL 2008

میکروفن MXL 2008

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL 5000  : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL 2008مدلی است که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL 2008 صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی وسی..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL 550

میکروفن MXL 550

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL 550  : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL 550مدلی است که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL  550 صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL Gold 35

میکروفن MXL Gold 35

آشنایی کوتاه با میکروفن  MXL Gold 35   : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL Gold 35مدلی است که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL Gold 35صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL M3

میکروفن MXL M3

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL M3   : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شده.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای برای استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL M3 مدلی است که در استودیوها طرفداران  زیادی دارد.مدل  MXL M3  صدا را بسیار صاف و شفاف ضبط میکند  چرا که با الگوی قطبی کاردیوئی..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL R77

میکروفن MXL R77

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL M3   : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شده.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای برای استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL R77 مدلی است که در استودیوها طرفداران  زیادی دارد.مدل  MXL R77 صدا را بسیار صاف و شفاف ضبط میکند  چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL Tempo KR USB

میکروفن MXL Tempo KR USB

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL Tempo KR USB   : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شده.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای برای استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL Tempo KR USB مدلی است که در استودیوها طرفداران  زیادی دارد.مدل  MXL Tempo KR USB صدا را بسیار صاف و شفاف ضبط میکند  چرا ک..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL V6

میکروفن MXL V6

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL M3   : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شده.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای برای استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL V6 مدلی است که در استودیوها طرفداران  زیادی دارد.مدل  MXL V6 صدا را بسیار صاف و شفاف ضبط میکند  چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL V67G

میکروفن MXL V67G

آشنایی کوتاه با میکروفن MXLV67 G : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد. این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL V67G  مدلی است که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL V67G   صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXL V87

میکروفن MXL V87

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL V87 : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXL V87  مدلی است که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL V87   صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن MXLGenesis

میکروفن MXLGenesis

آشنایی کوتاه با میکروفن MXL Genesis : MXL یا ام ایکس ال برند موفقی است تحت لیسانس کمپانی مارشال الکترونیک که در سال 1980 توسط لئونارد مارشال  پایه گذاری شد.  این کمپانی موفق میکروفن های متنوعی را با طراحی زیبا برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید کرده است. میکروفن کاندنسر MXLGenesisاست که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل  MXL Genesisرا بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی وسیع فرکانس..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Neumann  BCM 104

میکروفن Neumann BCM 104

آشنایی کوتاه با میکروفن Neumann BCM 104 :  neuman یا نویمن کمپانی موفق آلمانی است که میکروفن های با کیفیت و درجه ی یک را برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید میکند. میکروفن کاندنسر Neumann BCM 104 مدلی است با دیافراگم بزرگ ، که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل Neumann BCM 104 صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی وسیع فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را به بهترین نحو ضبط میکند . به..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Neumann  M 147 Tube

میکروفن Neumann M 147 Tube

neuman یا نویمن کمپانی موفق آلمانی است که میکروفن های با کیفیت و درجه ی یک را برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید میکند. میکروفن کاندنسر Neumann  M 147 Tube مدلی است با دیافراگم بزرگ ، که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل Neumann   M 147 Tube صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی وسیع فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را به بهترین نحو ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Neumann  TLM 193

میکروفن Neumann TLM 193

آشنایی کوتاه با میکروفن Neumann TLM 193  :  neuman یا نویمن کمپانی موفق آلمانی است که میکروفن های با کیفیت و درجه ی یک را برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید میکند. میکروفن کاندنسر Neumann TLM 193 مدلی است با دیافراگم بزرگ ، که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل Neumann TLM 193 صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی وسیع فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را به بهترین نحو ضبط میکن..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Neumann TLM 170 With EA170

میکروفن Neumann TLM 170 With EA170

آشنایی کوتاه با میکروفن Neumann TLM 107 With EA 170  :  neuman یا نویمن کمپانی موفق آلمانی است که میکروفن های با کیفیت و درجه ی یک را برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید میکند. میکروفن کاندنسر Neumann TLM 170 With EA170 مدلی است با دیافراگم بزرگ ، که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل NeumannTLM 170 With EA170 صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی وسیع فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوه..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Neumann TLM 67 With EA87

میکروفن Neumann TLM 67 With EA87

neuman یا نویمن کمپانی موفق آلمانی است که میکروفن های با کیفیت و درجه ی یک را برای استفاده حرفه ای در استودیوها تولید میکند. میکروفن کاندنسر Neumann TLM 67 With EA87 مدلی است با دیافراگم بزرگ ، که در بیشتراستودیوها طرفدار زیادی دارد.مدل Neumann  TLM 67 With EA87 صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی وسیع فرکانسی 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را به بهترین نحو ضبط میکند . به همین علت این میکروفن ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Behringer T1 Tube

میکروفن Behringer T1 Tube

آشنایی کوتاه با میکروفن Behringer T1 Tube : BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسر Behringer T1 Tube مدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل Behringer T1 Tubeصدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 20هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Behringer C-1

میکروفن Behringer C-1

BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسر Behringer C-1 مدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل Behringer C-1 صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 40 هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پرفروش ترین میکروفن های این کمپانی است .این مدل ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Behringer B-5

میکروفن Behringer B-5

آشنایی با میکروفن Behringer B-5 : BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسرBehringer B-5 مدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل Behringer B-5  صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 20هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پرفروش ترین میکروفن ها..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Behringer  C-1 Package

میکروفن Behringer C-1 Package

BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسر Behringer C-1 Packageمدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل Behringer C-1 Packageصدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 40 هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پرفروش ترین میکروفن های این کمپانی..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن Behringer C-2

میکروفن Behringer C-2

BEHRINGER کمپانی موفقی است که میکروفن های متنوعی را با قیمت های بسیار مناسب برای استودیو های خانگی تولید میکند. میکروفن کاندنسر Behringer C-2مدلی است که در بیشتر استودیوهای حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.مدل Behringer C-2صدا را بسیار صاف و شفاف میگیرد چرا که با الگوی قطبی کاردیوئید در محدوده ی فرکانسی 20هرتز تا 20 کیلوهرتز صدا را بدون نویز ضبط میکند . به همین علت این میکروفن جزو پرفروش ترین میکروفن های این کمپانی است .این مدل گزی..

746,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 25 از 85 (4 صفحه)