پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

میکروفن  BeyerDynamic TG V30d S

میکروفن BeyerDynamic TG V30d S

 میکروفن BeyerDynamic TG V30d S از تولیدات کمپانی آلمانی بیرداینامیک ، از نوع داینامیک و با الگوی قطبی سوپر کاردیوئید بوده که مناسب برای سخنرانی ،تمرین،و برای استفاده خوانندگان بر روی صحنه است . استفاده کنندگان بدون دانش فنی میتوانند از این میکرفن استفاده کرده چونکه این میکروفن به صورت ساده طراحی شده و دارای یک سوئیچ روشن و خاموش است . این از طریق کابل XLR به دیوایس متصل می شود . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن  BeyerDynamic TG V35d S

میکروفن BeyerDynamic TG V35d S

چرا میکروفن BeyerDynamic TG V35d S ؟ میکروفن BeyerDynamic TG V35d S از تولیدات کمپانی آلمانی بیرداینامیک ، از نوع داینامیک و با الگوی قطبی سوپر کاردیوئید بوده که مناسب برای سخنرانی ،تمرین،و برای استفاده خوانندگان بر روی صحنه است . استفاده کنندگان بدون دانش فنی میتوانند از این میکرفن استفاده کرده چونکه این میکروفن به صورت ساده طراحی شده و دارای یک سوئیچ روشن و خاموش است . این میکروفن از طریق کابل XLR به دیوایس شما متصل می شود . برای اطلاعات دقی..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
میکروفن  Rode VideoMic GO

میکروفن Rode VideoMic GO

چرا میکروفن Rode VideoMic GO ؟ برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد میکروفن Rode VideoMic GO  ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

820,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)