پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

43%

399,000 تومان 695,000 تومان

مقایسه کالا (0)

کتاب آموزش خوانندگی مرتضی سرآبادانی

کتاب آموزش خوانندگی مرتضی سرآبادانی

کتاب آموزش خوانندگی تالیف  مرتضی سرآبادانی  شامل هر آنچه که باید برای خواندن بدانیم میباشد و هم برای نو اموزان و هم برای کسانی که قبلا اموزش خوانندگی دیده اند مناسب میباشد . این کتاب به همراه سی دی آموزشی اجرای نمونه های صوتی برای تمرین و آموزش است . کتاب آموزش خوانندگی تالیف مرتضی سرآبادانی در برگیرنده شعر و نت در سبک های مختلفی است که کمک شایانی به خواننده میکند .   شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درم..

16,000 تومان

جزییات محصول
کتاب آموزش سلفژ پوزولی

کتاب آموزش سلفژ پوزولی

کتاب آموزش سلفژ پوزولی یکی از معتبر ترین کتاب های سلفز است که در اکثر دانشگاه های موسیقی  تدریس میشود و شامل دو بخش پارلات و کانتات میباشد که بخش بخش پارلات ان به تقویت نت خوانی وسریع خوانی نت میپردازد و بخش کانتات آن به قدرت شنیداری و اجرای صحیح نت ها پرداخته است . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد کتاب آموزش سلفژ پوزولی ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعو..

17,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی

آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی

آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی: همه علاقمندان به آواز و تصنیف خوانی دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط فرهاد فراهانی آموزش داده میشود .از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین تجربه .سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

175,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)