پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

43%

399,000 تومان 695,000 تومان

مقایسه کالا (0)

کتاب تکنیک های دست چپ گیتار کلاسیک

کتاب تکنیک های دست چپ گیتار کلاسیک

  تکنیک های دست چپ گیتار کلاسیک: هرگیتاریستی واسه پیشرفت و رسیدن به درجه استادی احتیاج به یاد گرفتن تکنیک دست چپ داره چون اساسی ترین قسمت گیتارعوض کردن نت ها با دسته چپ هست که این کتاب به خوبی به آموزش و تمرین این تکنیک پرداخته این کتاب نوشته ی استاد آندره سگوویا که در این کتاب توانسته انواع تکنیک های دسته چپ را نام برده و آموزش داده. امیدواریم شما کاربران سیب تونز از خواندن این کاب لذت برده و همچنین برای شما مفید باشد ..

7,000 تومان

جزییات محصول
کتاب جیپسی گیتار (دوره کامل رومبا)

کتاب جیپسی گیتار (دوره کامل رومبا)

کتاب جیپسی گیتار (دوره کامل رومبا): یکی از تکنیکی ترین و زیبا ترین ریتم های گیتار ریتم رومبا است که بهتره بجا ریتم اسم سبک رو روش بزاریم در این کتاب آموزش قدم قدم ریتم های رومبا هست که کامل و جامع است و شما دوستاران سبک رومبا میتوانید این کتاب را مطالعه کرده و در سبک رومبا حرفه ای شوید و انواع ریتم های رومبا را یاد بگیرید و از نواختن آن لذت ببرید نظرات خود را با سایت سیب تونز در میان بگذارید   ..

7,000 تومان

جزییات محصول
کتاب پنج آواز محلی ایرانی

کتاب پنج آواز محلی ایرانی

کتاب پنج آواز محلی ایرانی: این کتاب دارای پنج آواز انتخاب شده است از موسیقی فولکور است این قطعات قدمی هستند که حالت اصلی خود را حفظ کردند و این قطعات برای ایرانیان آشنا است و برای مردم ایران زمین بسیاردلنشین هستند. شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد کتاب پنج آواز محلی ایرانی  نوشته ی لیلی افشار، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

7,200 تومان

جزییات محصول
کتاب قطعاتی برای گیتار کلاسیک

کتاب قطعاتی برای گیتار کلاسیک

کتاب قطعاتی برای گیتار کلاسیک : این کتاب شامل قطعات قدمی و جدید است که بیشتر سعی شده از موسیقی آمریکای لاتین و اسپانیا پیروی کنه و از آهنگ های غربی استفاده کنه این کتاب به تمام دوستاران و هنرجویان گیتار کلاسیک پیشنهاد میشود لطفا نظرات خود را با سایت سیب تونز در میان بگذارید   ..

8,000 تومان

جزییات محصول
کتاب یک درس یک روز آموزش گیتار کلاسیک

کتاب یک درس یک روز آموزش گیتار کلاسیک

کتاب یک درس یک روز آموزش گیتار کلاسیک: گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند. کتاب یک درس یک روز آموزش گیتار کلاسیک میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل قسمت های مختلف است که برای آموزش حرفه ای هنرجو آماده شده است.  برای علاقمندان به گیتا..

12,300 تومان

جزییات محصول
 کتاب ساز شناسی  پرویز منصوری

کتاب ساز شناسی پرویز منصوری

کتاب ساز شناسی  پرویز منصوری به صورت اجمالی به معرفی سازهای ایرانی و خارجی میپردازد. این کتاب طوری تنظیم و سرفصل بندی شده است که خدشته ای به آموزش این فن وارد نسازد.مسلما این کتاب میتواند برای هنردوستان و موسیقی دانان عزیز مفیذ واقع شود.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به چارت مشخصات این کتاب در بالا مراجعه فرمایید. همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد کتاب ساز شناسی  پرویز منصوری ، به صورت کامنت با ..

15,000 تومان

جزییات محصول
کتاب خودآموز سازدهنی اثر منصور پاک نژاد - جلد دوم

کتاب خودآموز سازدهنی اثر منصور پاک نژاد - جلد دوم

کتاب خود آموز ساز دهنی یک کتاب کامل و جامع برای آموزش این ساز است . این کتاب از انتشارات سرود می باشد که برای تمامی سنین مناسب است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول شما میتوانید به چارت مشخصات فنی این محصول در بالا مراجعه فرمایید . ..

15,000 تومان

جزییات محصول
کتاب متد گیتار پاپ + CD

کتاب متد گیتار پاپ + CD

کتاب متد گیتار پاپ + CD: گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند. کتاب کتاب متد گیتار پاپ میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل قسمت های مختلف است که برای آموزش حرفه ای هنرجو آماده شده است.  برای علاقمندان به گیتار پاپ نوشته شده است. برای کس..

24,000 تومان

جزییات محصول
 کتاب 42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلانکو + CD

کتاب 42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلانکو + CD

چکیده ای در مورد کتاب  42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلانکو + CD : گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند. کتاب 42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلامنکو میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل 42 قطعه سطح بندی شده همراه با سی دی برای علاقمن..

25,000 تومان

جزییات محصول
متد اموزشی کیبورد مجید بهبهانی

متد اموزشی کیبورد مجید بهبهانی

متد آموزشی کیبورد تالیف مجید بهبهانی شامل درس های طبقه بندی شده برای هنرجویان مبتدی تا حرفه ای است و مطالب اموزشی آن عبارت است از :آرپژ و گام ها ، تنکنیک های دست راست ،آکورد های سه و چهار صدایی ، وزن خوانی، نت خوانی ، تمرینات انگشت ، جمله بندی ودینامیک های صد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمتد آموزشی کیبورد تالیف مجی..

25,000 تومان

جزییات محصول
کتاب گام های گیتار کلاسیک

کتاب گام های گیتار کلاسیک

کتاب گام های گیتار کلاسیک: گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند.  کتاب گام های گیتار کلاسیک میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل قسمت های مختلف است که برای آموزش حرفه ای هنرجو آماده شده است.  برای علاقمندان به گیتار کلاسیک نوشته شده است...

37,400 تومان

جزییات محصول
کتاب متد استاندارد گیتار Pick Style (پنج جلدی) + CD

کتاب متد استاندارد گیتار Pick Style (پنج جلدی) + CD

کتاب متد استاندارد گیتار: گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند. کتاب متد استاندارد گیتار میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل بخشهای مختلفی است که برای آموزش حرفه ای علاقمندان به  گیتار نوشته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به چ..

40,200 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)