پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

کتاب کاربردی ترین ریتم ها و آکورد ها

کتاب کاربردی ترین ریتم ها و آکورد ها

کتاب کاربردی ترین ریتم ها و آکورد ها برای گیتار وارگ تالیف مرتضی سرآبادانی برای کسانیکه نیاز به یادگیری اکورد های گیتار و ارگ دارند گزینه بسیار مناسبی میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد کتاب کاربردی ترین ریتم ها و آکورد ها برای گیتار و ارگ  تالیف مرتضی سرآبادانی ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرم..

14,900 تومان

جزییات محصول
کتاب آموزش سلفژ پوزولی

کتاب آموزش سلفژ پوزولی

کتاب آموزش سلفژ پوزولی یکی از معتبر ترین کتاب های سلفز است که در اکثر دانشگاه های موسیقی  تدریس میشود و شامل دو بخش پارلات و کانتات میباشد که بخش بخش پارلات ان به تقویت نت خوانی وسریع خوانی نت میپردازد و بخش کانتات آن به قدرت شنیداری و اجرای صحیح نت ها پرداخته است . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد کتاب آموزش سلفژ پوزولی ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.همچنین برای اطلاعات دقیق تر از شما دعو..

24,000 تومان

جزییات محصول
 کتاب آشنایی با موسیقی کلاسیک  اثر رابرت شرمن و فيليپ سلدن

کتاب آشنایی با موسیقی کلاسیک اثر رابرت شرمن و فيليپ سلدن

این کتاب نوشته رابرت شرمن،فيليپ سلدن است.اگر موسیقی کلاسیک را دوست دارید، این کتاب مناسب شماست. در این کتاب شمه‌ای از ماجراها و نکته‌های زیبا تاریخ موسیقی را برای شما تعریف می‌کند.شما میتوانید با این کتاب در مجامع ای که در رابطه با موسیقی کلاسیک است گلیم خود را از آب بیرون بکشید.این کتاب همراه با یک حلقه CD ضمیه شده است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سی..

29,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)