پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

 کتاب تئوری موسیقی اثر كلنل علينقي وزيري

کتاب تئوری موسیقی اثر كلنل علينقي وزيري

این کتاب نوشته كلنل علينقي وزيري است.شایان به ذکر است که کتاب تئوری موسیقی یکی از عمده کتاب هایی است که هر هنرمندی که در زمینه موسیقی فعالیت میکند می تواند از نوشته های کتاب در حرفه خود استفاده کند.کسانی که در زمینه موسیقی کار میکنند ملزم به یادگیری تئوری موسیقی هستند.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب تئو..

0 تومان

جزییات محصول
 کتاب مجموعه سرگذشت موسیقی ایران  اثر روح الله خالقي

کتاب مجموعه سرگذشت موسیقی ایران اثر روح الله خالقي

این کتاب نوشته روح الله خالقي است.شناسنامه موسیقی ایران در این کتاب گنجانده شده است هرآنچه درباره گذشته موسیقی ایران بخواهید در این کتاب پیدا می شود.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب مجموعه سرگذشت موسیقی ایران به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

0 تومان

جزییات محصول
کتاب آموزش سلفژ اثر پوزولي،اتوره پوتسولي

کتاب آموزش سلفژ اثر پوزولي،اتوره پوتسولي

این کتاب نوشته پوزولي{اتوره پوتسولي}است.سلفژ در موسیقی مثل نمک در غذا میمونه. بخش عمده ای از خوانندگان کلاس های سلفژ را پشت سر میگذارند تا بتوانند صدای خود را تقویت کنند یا با خواندن کتاب هایی همانند کتاب فوق به این مهم دست پیدا کنند.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب آموزش سلفژ به صورت کامنت با دیگر دوستان به ..

0 تومان

جزییات محصول
کتاب تکنیک آواز اثر لارا برانينگ هندرسن

کتاب تکنیک آواز اثر لارا برانينگ هندرسن

این کتاب نوشته لارا برانينگ هندرسن است.روش هایی برای تمرین کردن و آموزش خوانندگی در این کتاب گنجانده شده که به همراه یک دیسک سی دی عرضه می شود.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب تکنیک آواز به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

0 تومان

جزییات محصول
کتاب رهبری ارکستر راهنمای جامع فنون و شیوه های رهبری اثر ماكس رودلف

کتاب رهبری ارکستر راهنمای جامع فنون و شیوه های رهبری اثر ماكس رودلف

این کتاب نوشته  ماكس رودلف است.کتابی متفاوت برای رهبران ارکست میهن که اثر های حماسی خلق میکنند.در این کتاب راهنمایی هایی در ارتباط با جامع فنون و شیوه هایی که یک رهبر ارکست برای رهبری نیاز دارد نوشته شده است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب رهبری ارکستر به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید..

0 تومان

جزییات محصول
کتاب نظری به موسیقی  اثر روح الله خالقي

کتاب نظری به موسیقی اثر روح الله خالقي

این کتاب نوشته روح الله خالقي است.این کتاب بخش اول ودوم کتاب را داراست.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب نظری به موسیقی به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

0 تومان

جزییات محصول
کتاب نوای مهر 1 اثر همايون خرم

کتاب نوای مهر 1 اثر همايون خرم

این کتاب نوشته همايون خرم است.این کتاب در راستای پرورش هنر بداهه نوازی است که در این کتاب درباره ی چپ کوک تالیف شده است.شما میتوانید نسخه 2 این کتاب را هم در سیب تونز تهیه کنید.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب نوای مهر1 به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

0 تومان

جزییات محصول
کتاب نوای مهر 2 اثر همايون خرم

کتاب نوای مهر 2 اثر همايون خرم

این کتاب نوشته همايون خرم است.این کتاب در راستای پرورش هنر بداهه نوازی است که در این کتاب درباره ی راست کوک نوشته شده است.شما میتوانید نسخه 1 این کتاب را هم در سیب تونز تهیه کنید.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب نوای مهر2 به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

0 تومان

جزییات محصول
 کتاب ردیف موسیقی دستگاهی ایران اثر برونو نتل

کتاب ردیف موسیقی دستگاهی ایران اثر برونو نتل

این کتاب نوشته حمید زاهدی است.همانطور که از اسم کتاب پیداست این کتاب در رابطه با تئوری موسیقی و اصول هارمونی نوشته شده است. این کتاب برای علاقه مندان به تئوری موسیقی و هارمونی بسیار مفید است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد این کتاب به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شم..

5,000 تومان

جزییات محصول
کتاب تئوری موسیقی  اصول هارمونی  اثر حمید زاهدی

کتاب تئوری موسیقی اصول هارمونی اثر حمید زاهدی

این کتاب نوشته حمید زاهدی است.همانطور که از اسم کتاب پیداست این کتاب در رابطه با تئوری موسیقی اصول هارمونی نوشته شده است. این کتاب برای علاقه مندان به یادگیر تئوری و هارمونی بسیار مفید است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد این کتاب به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟..

5,000 تومان

جزییات محصول
 کتاب آواز - نیکولا واکای - VACCAI

کتاب آواز - نیکولا واکای - VACCAI

این کتاب کتابی قدیمی در مورد آواز خوانی است. که نوشته ی نیکولا واکای است.کتابی مناسب برای یادگیری آوار خوانی است ولی به افراد آماتور توصیه نمیشود. . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  کتاب آواز - نیکولا واکای - VACCAI ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

6,000 تومان

جزییات محصول
 کتاب فن آهنگ سازی به شیوه ددکافنیک

کتاب فن آهنگ سازی به شیوه ددکافنیک

غرض از نوشتن این این کتاب آشنایی دوستداران موسیقی بادوره های مختلف موسیقی در تاریخ و کشور های به اصطلاح پیشرفته است. . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب آواز بخوان اثر فرانسيس هيلي ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

6,000 تومان

جزییات محصول
کتاب تصنیف های قدیمی ایران در دستگاه ماهور

کتاب تصنیف های قدیمی ایران در دستگاه ماهور

دستگاه ماهور یکی از گسترده‌ترین دستگاه‌های موسیقی ایرانی است و در ردیف‌های گوناگون در حدود ۵۰ گوشه دارد. دستگاه ماهور به علت حالت و ملودی روانی که دارد اغلب به صورت موسیقی شاد در جشن ها و اعیاد نواخته می‌شود. این دستگاه دارای گوشه های متنوعی است که با مقام های کاملاً متفاوت در سه بخش بم، میانی و زیر اجرا می‌شود. .برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران..

6,000 تومان

جزییات محصول
کتاب ریتم در موسقی اثر شهرام مظلومی

کتاب ریتم در موسقی اثر شهرام مظلومی

این کتاب مجموعه درس ها و تمرین های طبقه بندی شده ریتم است که در ۶ فصل تدوین شده است و تاکید مطالب بیشتر بر اجرای فیگورهای ریتمیک و پیوند آن ها با یکدیگر است.  .برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  کتاب ریتم در موسیقی اثر شهرام مظلومی  به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتا..

6,000 تومان

جزییات محصول
 کتاب آهنگ سازی آواز خوانی به زبان ساده

کتاب آهنگ سازی آواز خوانی به زبان ساده

کتابی بسیار ارزشمند با اطلاعات بسیار مفید برای دوستان آماتوری که میخواهند تمرین آواز خوانی کنند. این کتاب برای آهنگسازی نیز مناسب است. . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب آهنگ سازی آواز خوانی به زبان ساده ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

6,900 تومان

جزییات محصول
 کتاب آموزش تار،سه‌تار(کتاب‌دوم) صفی‌علیشاه

کتاب آموزش تار،سه‌تار(کتاب‌دوم) صفی‌علیشاه

همانطور که از اسم کتاب پداست این کتاب در مورد آموزش تا و سه تار لراب علاقمندان به این ساز می باشد .برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  کتاب آموزش تار،سه‌تار(کتاب‌دوم) صفی‌علیشاه به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟   ..

7,900 تومان

جزییات محصول
 کتاب آهنگی همساز درباره موسیقی

کتاب آهنگی همساز درباره موسیقی

این کتاب یک کتاب بسیار مناسب برای کودکان است و نوشته دن گرین است وتوسط خانم هانیه یاسرس به ترجمه رسیده است .موضوع آن درباره ی موسیقی ونظریه ای ساده ـن است.  . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  کتاب آموزش تکنیک های خوانندگی و بیان ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

9,000 تومان

جزییات محصول
کتاب پنج آواز محلی ایرانی

کتاب پنج آواز محلی ایرانی

کتاب پنج آواز محلی ایرانی: این کتاب دارای پنج آواز انتخاب شده است از موسیقی فولکور است این قطعات قدمی هستند که حالت اصلی خود را حفظ کردند و این قطعات برای ایرانیان آشنا است و برای مردم ایران زمین بسیاردلنشین هستند. شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد کتاب پنج آواز محلی ایرانی  نوشته ی لیلی افشار، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

9,800 تومان

جزییات محصول
 کتاب تا بر دمیدن گل ها (مطالعه جامعه شناختی موسیقی در ایران از سپیده دم تجدد تا 1334) اثر محمدرضا فیاض

کتاب تا بر دمیدن گل ها (مطالعه جامعه شناختی موسیقی در ایران از سپیده دم تجدد تا 1334) اثر محمدرضا فیاض

این کتاب نوشته محمدرضا فیاض است.همانطور که از اسم کتاب میشه فهمید کتابی مناسب برای مطالعه است. کتاب در رابطه با جامعه شناختی موسیقی ایران از سال 1334 است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  کتاب تا بر دمیدن گل ها به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

9,900 تومان

جزییات محصول
 کتاب آکوردهای گیتار برای کودکان

کتاب آکوردهای گیتار برای کودکان

این کاتاب بسیار مناسب برای کودکان است. و توسط انتشارات فرهن گوهنر به چاپ رسیده است .نام مترجم آن محمد رضا نوایی نژار است.  ونویسنده آن ویلیام بی است.  . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به چارت مشخصات این کتاب مراجعه فرمایید .     ..

10,000 تومان

جزییات محصول
 کتاب شناخت و آموزش آکاردئون

کتاب شناخت و آموزش آکاردئون

این کتاب مجموعه ای کامل و بسیار روان برای یادگیری آکاردیون است بهمراه 20 آهنگ ایرانی وخارجی برای تمام ساز ها . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب آهنگ یه سایت سیب تونز اعلام نمایید.  ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

10,000 تومان

جزییات محصول
کتاب زندگی و موسیقی (البرز خاستگاه موسیقی گیلان)  اثر ناصر وحدتي

کتاب زندگی و موسیقی (البرز خاستگاه موسیقی گیلان) اثر ناصر وحدتي

این کتاب نوشته ناصر وحدتی است.کتابی خواندنی از موسیقی اصیل گیلان.برگرفته از موسیقی دلنشین گیلکی که در شمال کشور بسیار رایج است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در موردکتاب زندگی و موسیقی (البرز خاستگاه موسیقی گیلان) به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

10,700 تومان

جزییات محصول
کتاب مسیر نگاهت(قطعاتی‌برای‌پیانو) اثر نگین زمردی

کتاب مسیر نگاهت(قطعاتی‌برای‌پیانو) اثر نگین زمردی

این کتاب نوشته نگین زمردی است.کتاب جالب و خواندنی در رابطه با قطعه هایی برای ساز پیانو.این کتاب میتواند برای علاقه مندان به ساز زیبای پیانو مانند یک گنج باشد.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در موردکتاب مسیر نگاهت(قطعاتی‌برای‌پیانو) به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

10,700 تومان

جزییات محصول
کتاب آفتاب خیزان،دریا توفان اثر احمد عاشورپور

کتاب آفتاب خیزان،دریا توفان اثر احمد عاشورپور

این کتاب نوشته احمد عاشورپور است.کتابی فوق العاده از بیوگرافی و آثار احمد عاشورپور که به دست خویش نوشته شده است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب آفتاب خیزان،دریا توفان به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

10,900 تومان

جزییات محصول
کتاب وزن موسیقی و شعر (بررسی مقایسه ای ایقاع و عروض) اثر احمد رضایی

کتاب وزن موسیقی و شعر (بررسی مقایسه ای ایقاع و عروض) اثر احمد رضایی

این کتاب نوشته احمد رضایی است.همانطور که از اسم کتاب پیداست این کتاب در رابطه با اوزان موسیقی و شعر نوشته شده است.دراین کتاب بررسی مقایسه ای ایقاع و عروض انجام شده است.برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد کتاب وزن موسیقی و شعر  اثر احمد رضایی به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.آیا این کتاب برای شما مف..

10,900 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 25 از 123 (5 صفحه)