پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

آموزش تصویری نی

آموزش تصویری نی

آموزش تصویری نی: همه علاقمندان به   نی دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند سایت سیب تونز این بسته را به شما پیشنهاد میکند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد محمد عابدینی آموزش داده میشود.سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری  نی با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

12,500 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری کمانچه

آموزش تصویری کمانچه

آموزش تصویری کمانچه استاد مهرزاد اعظمی :  کمانچه سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  کیبورد دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که  مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد مهرزاد اعظمی آموزش داده می..

27,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ایروبیک در گیتار

آموزش تصویری ایروبیک در گیتار

آموزش تصویری ایروبیک در گیتاراستاد امین شریفی :  گیتار است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  گیتار دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد امین شریفی آموزش داده میشود.ش..

28,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ویولن

آموزش تصویری ویولن

آموزش تصویری ویولن استاد امین اسماعیلی: ویولن سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  ویولن دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد امین اسماعیلی آموزش داده میشود.شما کار..

28,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ویولن سل

آموزش تصویری ویولن سل

آموزش تصویری ویولن سل استاد مسیح مردیها: ویولن سل سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  کیبورد دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که  مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد میسیح مردیها آموزش داده میشود...

28,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری کیبورد استاد جلیل سجاد

آموزش تصویری کیبورد استاد جلیل سجاد

آموزش تصویری کیبورد استاد جلیل سجاد : کیبورد سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  کیبورد دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد جلیل سجاد آموزش داده میشود.شما کاربران..

28,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ریتم نوازی در گیتار

آموزش تصویری ریتم نوازی در گیتار

آموزش تصویری ریتم نوازی در گیتار استاد دانیال پور کریم علی :  گیتار سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  گیتار دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد دانیال..

33,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری تنبور خراسان

آموزش تصویری تنبور خراسان

آموزش تصویری تنبور خراسان استاد تربت جام: تنبور سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  تنبور دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد تربت جام آموزش داده میشود.شما کاربرا..

40,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ساکسیفون

آموزش تصویری ساکسیفون

آموزش تصویری ساکسیفون: همه علاقمندان به ساکسیفون دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد مسعود عظیمی فرد آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در موردآموزش تصویری ساکسیفون با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آموزش تصویری تار 1

آموزش تصویری تار 1

آموزش تصویری تار 1: همه علاقمندان به  تار  دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط بهنام زمانیان آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری تار 1 ا دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

57,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری تار2

آموزش تصویری تار2

آموزش تصویری تار 2: همه علاقمندان به  تار  دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط مهران اعظمی کیا آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری تار 2  دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

135,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری تمبک

آموزش تصویری تمبک

آموزش تصویری تمبک: همه علاقمندان به تمبک دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط حامی کیوان آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری تمبک با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

135,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری درامز

آموزش تصویری درامز

آموزش تصویری درامز : همه علاقمندان به درامز دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استادامیر شمسی پور آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری درامز با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

135,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)