پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

کتاب پنج آواز محلی ایرانی

کتاب پنج آواز محلی ایرانی

کتاب پنج آواز محلی ایرانی: این کتاب دارای پنج آواز انتخاب شده است از موسیقی فولکور است این قطعات قدمی هستند که حالت اصلی خود را حفظ کردند و این قطعات برای ایرانیان آشنا است و برای مردم ایران زمین بسیاردلنشین هستند. شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را درمورد کتاب پنج آواز محلی ایرانی  نوشته ی لیلی افشار، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. آیا این کتاب برای شما مفید بود ؟ ..

9,800 تومان

جزییات محصول
کتاب تکنیک های دست چپ گیتار کلاسیک

کتاب تکنیک های دست چپ گیتار کلاسیک

  تکنیک های دست چپ گیتار کلاسیک: هرگیتاریستی واسه پیشرفت و رسیدن به درجه استادی احتیاج به یاد گرفتن تکنیک دست چپ داره چون اساسی ترین قسمت گیتارعوض کردن نت ها با دسته چپ هست که این کتاب به خوبی به آموزش و تمرین این تکنیک پرداخته این کتاب نوشته ی استاد آندره سگوویا که در این کتاب توانسته انواع تکنیک های دسته چپ را نام برده و آموزش داده. امیدواریم شما کاربران سیب تونز از خواندن این کاب لذت برده و همچنین برای شما مفید باشد ..

11,000 تومان

جزییات محصول
کتاب جیپسی گیتار (دوره کامل رومبا)

کتاب جیپسی گیتار (دوره کامل رومبا)

کتاب جیپسی گیتار (دوره کامل رومبا): یکی از تکنیکی ترین و زیبا ترین ریتم های گیتار ریتم رومبا است که بهتره بجا ریتم اسم سبک رو روش بزاریم در این کتاب آموزش قدم قدم ریتم های رومبا هست که کامل و جامع است و شما دوستاران سبک رومبا میتوانید این کتاب را مطالعه کرده و در سبک رومبا حرفه ای شوید و انواع ریتم های رومبا را یاد بگیرید و از نواختن آن لذت ببرید نظرات خود را با سایت سیب تونز در میان بگذارید   ..

11,000 تومان

جزییات محصول
کتاب قطعاتی برای گیتار کلاسیک

کتاب قطعاتی برای گیتار کلاسیک

کتاب قطعاتی برای گیتار کلاسیک : این کتاب شامل قطعات قدمی و جدید است که بیشتر سعی شده از موسیقی آمریکای لاتین و اسپانیا پیروی کنه و از آهنگ های غربی استفاده کنه این کتاب به تمام دوستاران و هنرجویان گیتار کلاسیک پیشنهاد میشود لطفا نظرات خود را با سایت سیب تونز در میان بگذارید   ..

12,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری نی

آموزش تصویری نی

آموزش تصویری نی: همه علاقمندان به   نی دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند سایت سیب تونز این بسته را به شما پیشنهاد میکند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد محمد عابدینی آموزش داده میشود.سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری  نی با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

12,500 تومان

جزییات محصول
کتاب متد گیتار پاپ + CD

کتاب متد گیتار پاپ + CD

کتاب متد گیتار پاپ + CD: گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند. کتاب کتاب متد گیتار پاپ میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل قسمت های مختلف است که برای آموزش حرفه ای هنرجو آماده شده است.  برای علاقمندان به گیتار پاپ نوشته شده است. برای کس..

24,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری کمانچه

آموزش تصویری کمانچه

آموزش تصویری کمانچه استاد مهرزاد اعظمی :  کمانچه سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  کیبورد دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که  مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد مهرزاد اعظمی آموزش داده می..

27,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ایروبیک در گیتار

آموزش تصویری ایروبیک در گیتار

آموزش تصویری ایروبیک در گیتاراستاد امین شریفی :  گیتار است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  گیتار دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد امین شریفی آموزش داده میشود.ش..

28,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ویولن

آموزش تصویری ویولن

آموزش تصویری ویولن استاد امین اسماعیلی: ویولن سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  ویولن دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد امین اسماعیلی آموزش داده میشود.شما کار..

28,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ویولن سل

آموزش تصویری ویولن سل

آموزش تصویری ویولن سل استاد مسیح مردیها: ویولن سل سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  کیبورد دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که  مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد میسیح مردیها آموزش داده میشود...

28,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری کیبورد استاد جلیل سجاد

آموزش تصویری کیبورد استاد جلیل سجاد

آموزش تصویری کیبورد استاد جلیل سجاد : کیبورد سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  کیبورد دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد جلیل سجاد آموزش داده میشود.شما کاربران..

28,000 تومان

جزییات محصول
 کتاب 42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلانکو + CD

کتاب 42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلانکو + CD

چکیده ای در مورد کتاب  42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلانکو + CD : گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند. کتاب 42 قطعه سطح بندی شده تکنوازی گیتار فلامنکو میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل 42 قطعه سطح بندی شده همراه با سی دی برای علاقمن..

29,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ریتم نوازی در گیتار

آموزش تصویری ریتم نوازی در گیتار

آموزش تصویری ریتم نوازی در گیتار استاد دانیال پور کریم علی :  گیتار سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  گیتار دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد دانیال..

33,000 تومان

جزییات محصول
کتاب گام های گیتار کلاسیک

کتاب گام های گیتار کلاسیک

کتاب گام های گیتار کلاسیک: گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند.  کتاب گام های گیتار کلاسیک میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل قسمت های مختلف است که برای آموزش حرفه ای هنرجو آماده شده است.  برای علاقمندان به گیتار کلاسیک نوشته شده است...

37,400 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری تنبور خراسان

آموزش تصویری تنبور خراسان

آموزش تصویری تنبور خراسان استاد تربت جام: تنبور سازی است که در بین جوانان ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار است . همه علاقمندان به  تنبور دنبال یک راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین مدت ساز مورد علاقه خود را حرفه ای بنوازند بسته ای آموزشی که در مشاهده می کنید آموزشی جالب و آسان  برای علاقمندان این ساز می باشد . این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد تربت جام آموزش داده میشود.شما کاربرا..

40,000 تومان

جزییات محصول
کتاب متد استاندارد گیتار Pick Style (پنج جلدی) + CD

کتاب متد استاندارد گیتار Pick Style (پنج جلدی) + CD

کتاب متد استاندارد گیتار: گیتار یکی از سازهای محبوب و پرطرفدار در ایران است . علاقمندان زیادی به این ساز همچنان در کشورمان به خاطر عدم دسترسی به اساتید خوب ، از ادامه یادگیری منصرف شده و یا در یادگیری این ساز، با مشکل مواجه میشوند. کتاب متد استاندارد گیتار میتواند روشی بهتر و ساده تر پیش پای علاقمندان بگذارد . این کتاب شامل بخشهای مختلفی است که برای آموزش حرفه ای علاقمندان به  گیتار نوشته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به چ..

40,200 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری ساکسیفون

آموزش تصویری ساکسیفون

آموزش تصویری ساکسیفون: همه علاقمندان به ساکسیفون دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استاد مسعود عظیمی فرد آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در موردآموزش تصویری ساکسیفون با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آموزش تصویری تار 1

آموزش تصویری تار 1

آموزش تصویری تار 1: همه علاقمندان به  تار  دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط بهنام زمانیان آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری تار 1 ا دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

57,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری تار2

آموزش تصویری تار2

آموزش تصویری تار 2: همه علاقمندان به  تار  دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط مهران اعظمی کیا آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری تار 2  دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

135,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری تمبک

آموزش تصویری تمبک

آموزش تصویری تمبک: همه علاقمندان به تمبک دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط حامی کیوان آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری تمبک با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

135,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری درامز

آموزش تصویری درامز

آموزش تصویری درامز : همه علاقمندان به درامز دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط استادامیر شمسی پور آموزش داده میشود سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری درامز با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

135,000 تومان

جزییات محصول
آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی

آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی

آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی: همه علاقمندان به آواز و تصنیف خوانی دنبال یه راه کم خرج و خوب هستند که آموزش حرفه ای داشته باشند.  این بسته شامل 2 دی وی دی تخصصی آموزشی توسط فرهاد فراهانی آموزش داده میشود .از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و همچنین تجربه .سوالات و نظرات تخصصی خودتان را در مورد آموزش تصویری آواز و تصنیف خوانی با دیگر دوستان به اشتراک بذارید.      ..

195,000 تومان

جزییات محصول
نمايش 1 تا 24 از 24 (1 صفحه)