پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

وی درام Behringer XD8 USB

وی درام Behringer XD8 USB

وی درام مدل Behringer XD8 USB یکی از جدیدترین درام های کمپانی بهرینگر است که با طراحی بسیار زیبا و مدرن طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و یک گزینه بسیار مناسب برای تمرینات درام است . وی درام مدل Behringer XD8 USB دارای مترونوم برای تمرینات سر ضرب میباشد . علاوه براین پد اسنر این درام الکترونیک دارای دو صدای متفاوت میباشد .  این درامز دارای 9 پدال اصلی و 3 سنج و 15 پیچ ریتم است که دست نوازنده را باز نگه میدارد . برای اطلاعات دقیق تر از شما ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
وی درام Roland TD11-K

وی درام Roland TD11-K

وی درام مدل Roland TD11-K یکی از جدیدترین درام های کمپانی رولند است که با طراحی بسیار زیبا و مدرن طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است . علاوه برا این سیمبالهای این درام الکترونیک نیز دارای دمپ و دو صدا میباشد . اسنر وی درام Roland TD11-K دارای  دو صدا و ریمشات است . این درامز دارای 9 پدال اصلی و 3 سنج و 50 پیچ ریتم است که دست نوازنده را باز نگه میدارد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایی..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
طبل YAMAHA مدل MB8328

طبل YAMAHA مدل MB8328

 طبل YAMAHA مدل MB8328 از جنس چوب افرا در عمق 14 اینچی ساخته شده است. طراحی شیک و درخشان این طبل به همراه گیره‌های درخشان آلومینیومی و نشان طلائی رنگ یاماها روی بدنه‌ی آن به این طبل ظاهری جذاب و رسمی داده است که در هیئت های مذهبی مورد استفاده قرارمی گیرد. برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد طبل YAMAHA م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)