پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

تنبک حلمی فایبر قهوه ای سوخته 28

تنبک حلمی فایبر قهوه ای سوخته 28

تنبک حلمی مدل فایبر قهوه ای سوخته  بسیار خوش صدا و زیبا از جنس پوست شتر سایز 28 که جنس بدنه آن از فایبر گلاس بوده ودارای مهر سازنده حلمی میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد تنبک حلمی فایبر قهوه ای سوخته ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.   ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
داربوکا Meinl PMDJ1-XL-F

داربوکا Meinl PMDJ1-XL-F

داربوکا ماینل مدل PMDJ1-XL-F یک از گزینه های مناسب برای اجرای فضای باز میباشد که در ساخت این ساز از مرغوب‌ترین و سبک‌ترین مواد مصنوعی درجه‌ یک استفاده‌ شده است . از مزیت های این ساز میتوان به سیستم سریع کوک ،اسلپ‌های تیز و درخشان و همچنین باسی پر و عمیق اشاره کرد .داربوکا ساز کوبه‌ای - آفریقایی جامی شکل است که ریشه‌ی اصلی همه سازهای کوبه‌ای میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
داربوکا آلومینیومی Meinl HE-3018

داربوکا آلومینیومی Meinl HE-3018

داربوکا  آلومینیومی ماینل مدل HE-3018 یکی از گزینه های مناسب برای نوازندگان حرفه ای میباشد  . از مزیت های این ساز میتوان به کوک سفت و صدایی بلند و خیره‌کننده‌ اشاره کرد .داربوکا ساز کوبه‌ای - آفریقایی جامی شکل است که ریشه‌ی اصلی همه سازهای کوبه‌ای میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
دف حبیبی الیت

دف حبیبی الیت

دف حبیبی مدل الیت یکی از معروف ترین و مرغوب ترین دف های استاد حبیب است که دانه های برجسته روی پوست مصنوعی، تداعی‌کننده‌ی این امر است و درصدادهی طبیعی پوستی تاثیر دارد.  دف حبیب مدل الیت با طوقی استاندارد و باروکشی از چرم اشبالت، در دو سایز استاندارد و 3/4 برای علاقه‌مندان طراحی و عرضه‌شده است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید ن..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
دف حبیبی ویژه سبز

دف حبیبی ویژه سبز

دف حبیبی مدل ویژه سبز یکی از معروف ترین و مرغوب ترین دف های استاد حبیبی است که دانه های برجسته روی پوست مصنوعی، تداعی‌کننده‌ی این امر است و درصدادهی طبیعی پوستی تاثیر دارد.  دف حبیب مدل ویژه سبز با طوقی استاندارد و باروکشی از چرم اشبالت، در دو سایز استاندارد و 3/4 برای علاقه‌مندان طراحی و عرضه‌شده است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
تنبک حلمی ترکه ای بدون رنگ 28

تنبک حلمی ترکه ای بدون رنگ 28

تنبک حلمی مدل ترکه ای بدون رنگ  بسیار خوش صدا و زیبا از جنس پوست گوساله سایز 28 که جنس بدنه آن ازچوب کاج بوده ودارای مهر سازنده حلمی میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در موردتنبک حلمی ترکه ای بدون رنگ 28 ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.   ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
وی درام Behringer XD8 USB

وی درام Behringer XD8 USB

وی درام مدل Behringer XD8 USB یکی از جدیدترین درام های کمپانی بهرینگر است که با طراحی بسیار زیبا و مدرن طرفداران زیادی را به خود جذب کرده و یک گزینه بسیار مناسب برای تمرینات درام است . وی درام مدل Behringer XD8 USB دارای مترونوم برای تمرینات سر ضرب میباشد . علاوه براین پد اسنر این درام الکترونیک دارای دو صدای متفاوت میباشد .  این درامز دارای 9 پدال اصلی و 3 سنج و 15 پیچ ریتم است که دست نوازنده را باز نگه میدارد . برای اطلاعات دقیق تر از شما ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پرکاشن Roland SPD-S

پرکاشن Roland SPD-S

پرکاشن رولند مدل Roland SPD-S با کاربری آسان و حرفه ای از محصولات کمپانی رولند در حالت پیش فرض دارای سمپل درام و پرکاشن اکوستیک میباشد . در این پرکاشن قابلیت انتقال سمپل ها و سمپل های ایرانی  با فرمت Wave نیز وجود دارد. پرکاشن Roland SPD-S دارای 128  پیچ ریتم مجموع 9 پد اصلی و صفحه LCD است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیا..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پرکاشن Yamaha dtx multi-12

پرکاشن Yamaha dtx multi-12

پرکاشن یاماها مدل Yamaha dtx multi-12 با کاربری آسان و حرفه ای از محصولات کمپانی یاماها در حالت پیش فرض دارای سمپل درام و پرکاشن اکوستیک میباشد . در این پرکاشن قابلیت انتقال سمپل ها و سمپل های ایرانی  با فرمت Wave نیز وجود دارد. پرکاشن Yamaha dtx multi-12 دارای 50  پیچ ریتم  و صفحه LCD است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وت..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
وی درام Roland TD11-K

وی درام Roland TD11-K

وی درام مدل Roland TD11-K یکی از جدیدترین درام های کمپانی رولند است که با طراحی بسیار زیبا و مدرن طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است . علاوه برا این سیمبالهای این درام الکترونیک نیز دارای دمپ و دو صدا میباشد . اسنر وی درام Roland TD11-K دارای  دو صدا و ریمشات است . این درامز دارای 9 پدال اصلی و 3 سنج و 50 پیچ ریتم است که دست نوازنده را باز نگه میدارد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایی..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
طبل YAMAHA مدل MB8328

طبل YAMAHA مدل MB8328

 طبل YAMAHA مدل MB8328 از جنس چوب افرا در عمق 14 اینچی ساخته شده است. طراحی شیک و درخشان این طبل به همراه گیره‌های درخشان آلومینیومی و نشان طلائی رنگ یاماها روی بدنه‌ی آن به این طبل ظاهری جذاب و رسمی داده است که در هیئت های مذهبی مورد استفاده قرارمی گیرد. برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد طبل YAMAHA م..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)