پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

سه تار خورشید مدل یک مهر

سه تار خورشید مدل یک مهر

سه تار خورشید مدل یک مهر دارای طراحی زیبا و صدای غنی و تاثیر گذار میتواند گزینه خوبی برای نوازندگان سه تار باشد . برای مقاومت و جلوگیری از تاب خوردگی دسته در این ساز از چوب گردو استفاده شده است که بسیار خوش دست و محکم میباشد . همین عوامل برای گوشی های این ساز نیز صدق میکند به همین سبب گوشی های این ساز را نیز از چوب گردو ساخته اند . پرده های این ساز از جنس الیاف پلیمری بسیار قوی میباشد و جنس کاسه ان نیز از چوب گردو است . همچنین شما کاربران سیب تون..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
سه‌تار عظیمی مدل سرپنجه قنبری

سه‌تار عظیمی مدل سرپنجه قنبری

سه‌تار عظیمی مدل سرپنجه قنبری دارای طراحی زیبا و صدای غنی و تاثیر گذار میتواند گزینه خوبی برای نوازندگان سه تار باشد . برای مقاومت و جلوگیری از تاب خوردگی دسته در این ساز از چوب گردو استفاده شده است که بسیار خوش دست و محکم میباشد . همین عوامل برای گوشی های این ساز نیز صدق میکند به همین سبب گوشی های این ساز را نیز از چوب گردو ساخته اند . پرده های این ساز از جنس روده حیوانات  بسیار قوی میباشد و جنس کاسه ان نیز از چوب توت است . شما کاربران..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
 سنتور پژوهشکده مدل آرزو

سنتور پژوهشکده مدل آرزو

 سنتور پژوهشکده مدل آرزو ساخت متخصصان پژوهشکده سنتور است که بسیار دقیق و با استاندارد های بالا ساخته شده است  جنس بدنه و خرک  آن از گردو و گوشی های کوک ان فولاد میباشد و جنس سیم سفید آن ستنلیس استیل کره ای و سیم زرد آن فسفر برنز بدرا آلمان است مضراب های این ساز نیز از چوب گردوی مرغوب است از مزیت های این سنتور میتوان به سیم روانکوک جهت سهولت در کوک کردن اشاره کرد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ویولن آکوستیک Stagg VN-3/4 EF

ویولن آکوستیک Stagg VN-3/4 EF

ویولن اکوستیک استگ مدل  VN-3/4 EF یکی از ویولن های شناخته شده و معتبر و با قیمت مناسب از کمپانی بلژیکی استگ میباشد که صفحه روی ان از جنس صنوبرو ساید و بک ویولن مدل  VN-3/4 EF از جنس افرا میباشد که باعث شده این ساز دارای صدایی شفاف و رسا  باشد . همانطور که ازمدل ویولن مشخصاست دارای سایز 3/4 میباشد که مناسب برای افرادی که میخواهند به تازگی نواختن ویولن را اغاز کنند میباشد . همچنین این ویولن دارای 4 پیج تنظیم کوک است و جنس گوشی و..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ویولن آکوستیک Stagg VN-3/4 HG

ویولن آکوستیک Stagg VN-3/4 HG

ویولن اکوستیک استگ مدل  VN-3/4 HG یکی از ویولن های شناخته شده و معتبر و با قیمت مناسب از کمپانی بلژیکی استگ میباشد که صفحه روی ان از جنس صنوبرو ساید و بک ویولن مدل  VN-3/4 HG از جنس افرا میباشد که باعث شده این ساز دارای صدایی شفاف و رسا  باشد . همانطور که ازمدل ویولن مشخصاست دارای سایز 3/4 میباشد که مناسب برای افرادی که میخواهند به تازگی نواختن ویولن را اغاز کنند میباشد . همچنین این ویولن دارای یک پیج تنظیم کوک است و جنس گوشی ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
 سنتور خلیلی

سنتور خلیلی

سنتور خلیلی ساخته شده از چوب گردو بسیار خوش ساخت و زیبا میباشد که نوازندگان مبتدی و حرفه ای سنتور میتوانند از آن استفاده کنند . به همراه سنتور خلیلی یک مضراب و آچار کوک نیز میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  سنتورخلیلی ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

979,000 تومان

جزییات محصول
تار علی یاری  یک مهر

تار علی یاری یک مهر

تار علی یاری مدل یک مهر دارای طنین بسیاز دلنشین و پر میباشد و از لحاظ کیفیتی بسیار مناسب است  جنس پشت و کاسه این ساز از چوب توت کهنه میباشد دلیل استفاده از چوب کهنه این است که هر چقد چوب توت کهنه تر باشد محکم تر بوده و در نتیجه صدایی واضح تر خواهد داشت . همچنین جنس پرده های آن از روده حیوانات است وجنس روی ساز از پوست حیوانات میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد تار علی یاری مدل یک مهر ، به صورت کامنت ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
تار کشاورز  یک مهر

تار کشاورز یک مهر

تارکشاورز مدل یک مهر دارای طنین بسیاز دلنشین و پر میباشد و از لحاظ کیفیتی بسیار مناسب است  جنس پشت و کاسه این ساز از چوب توت کهنه میباشد دلیل استفاده از چوب کهنه این است که هر چقد چوب توت کهنه تر باشد محکم تر بوده و در نتیجه صدایی واضح تر خواهد داشت . همچنین جنس پرده های آن از روده حیوانات است وجنس روی ساز از پوست حیوانات میباشد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد تار کشاورز مدل یک مهر، به صورت کامنت با دیگ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
عود ترکی Turkish Oud

عود ترکی Turkish Oud

عود ترکی یک ساز با طراحی بسار زیبا و وساده یک ساز مناسب برای حرفه ای ها میباشد . این ساز دست ساز کشور ترکیه است که صدایی دلنشین و رسا نوازنده را مجذوب میکند . این ساز دارای دوام در کوک بالا میباشد و نیاز به کوک کردن مداوم آن نیست . عود ترکی بسیار سبکبوده و از لحاظ کیفیت با بهترین عود های سطح اول دنیا برابری میکند . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد  سنتور پژوهشکده مدل آرزو ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)