پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

آکاردئون Hohner Amica IV 96

آکاردئون Hohner Amica IV 96

آکاردئون هونر مدل Amica IV 96 از کمپانی آلمانی هونر که دارای 96 باس میباشد و همچنین دارای 4 صدای مختلف و سوئیچ سیاه و سفید است . این ساز در اوایل قرن نوزدهم دراروپا اختراع شد و معمولاً در موسیقی محلی مورد استفاده قرار میگرفت و بعد ها به کشور های دیگر راه یافته است .و دارای 37 کلاویه میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان ر..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آکاردئون Hohner Bravo II 48

آکاردئون Hohner Bravo II 48

آکاردئون هونر مدل Bravo II 48 از کمپانی آلمانی هونر که دارای 48 باس میباشد و همچنین دارای دو صدای مختلف و سوئیچ سیاه و سفید است . این ساز در اوایل قرن نوزدهم دراروپا اختراع شد و معمولاً در موسیقی محلی مورد استفاده قرار میگرفت و بعد ها به کشور های دیگر راه یافته است .و دارای 26 کلاویه میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ترومپت Yamaha YTR-3335

ترومپت Yamaha YTR-3335

ترومپت یاماها مدل YTR-3335 با کوک سی بمل دارای صدایی دلنشین که مورد توجه شما قرار خواهد گرفت . بدنه ی این ساز از برنج با روکش لاک طلا میباشد که  جلا ودرخشندگی خاصی را به این ساز بخشیده است . پیستون های ترومپت مدل YTR-3335 از جنس آلیاژ مونل است که ترکیبی از نیکل و میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد ترومپ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ملودیکا  Hohner Superforce 37

ملودیکا Hohner Superforce 37

ملودیکا هونر مدل  Superforce 37 با صدایی دلنشین و زیبا ساخت کپمانی المانی هونرمیباشد .این ملودیکا  37 کلید دارد و جنس بدنه آن از پلاستیک است .و به همراه آن یک قیمش و یک لوله دمیدن هوا نیز میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد ملودیکا Superforce 37   ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذاری..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ملودیکا Hohner D-78647

ملودیکا Hohner D-78647

ملودیکا هونر مدل  D-78647 با صدایی دلنشین و زیبا ساخت کپمانی المانی هونرمیباشد .این ملودیکا  32 کلید دارد و جنس بدنه آن از پلاستیک است .و به همراه آن یک قیمش و یک لوله دمیدن هوا نیز میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد ملودیکا Hohner D-78647   ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
کلارینت Yamaha YCL-255

کلارینت Yamaha YCL-255

کلارینت یاماها مدل YCL-255 از محصولات خوب و به نام کمپانی یاماها است که برای ساخت آن ازرزین ABS استفاده شده شده این رزین بسیار مستحکم بوده و در حین حال بسیار ظریف است . کلید های این ساز بسیار زیبا نرم و حساس طراحی شده اند و جنس انها از ورشو یا همان نقره‌ی نیکلی باروکشی از نقره میباشد . کوک این ساز نیز در لا میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ساز دهنی دیاتونیک  Hohner  360

ساز دهنی دیاتونیک Hohner 360

ساز دهنی دیاتونیک  Hohner  360 با طراحی دقیق وزیبا وخوش دست از کمپانی المانی Hohner میباشد. جنس شانه ی به کار رفته در این ساز از پلاستیکی به نام ABS است که در برابر ضربه و رطوبت مقاومت بالایی دارد . این ساز دهنی دارای 10 سوراخ مدل 360 درجه از 20 قمیش از جنس برنج به ضخامت 0.9 میلی‌متر بهره می‌برد و کوک این ساز دو میباشد . جنس بدنه از استیل ضد زنگ و درای پیچ است که موجب سهولت در تعمیر ونگه داری میشود . برای اطلاعات دقیق تر ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
فلوت Yamaha YRS-314BIII

فلوت Yamaha YRS-314BIII

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS-314BIII یکی از مناسب ترین فلوت های کمپانی یاماها است که  سیستم انگشت گذاری آن به صورت باروک میباشد . به دلیل قیمت مناسب و کیفیت خوب این ساز میتوان گزینه مناسبی برای نواموزان باشد . کوک این ساز در دو است و با صدایی صدایی دلنشین و بمی که دارد مناسب برای اجرای قطعات باروک و کلاسیک است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرا..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ساز دهنی دیاتونیک Yamaha  15M

ساز دهنی دیاتونیک Yamaha 15M

ساز دهنی دیاتونیک Yamaha  15M یک ساز دهنی دو طرفه بوده که قسمت بالایی ساز یک هارمونیکای دیاتونیک و قسمت پایینی یک هارمونیکا با ارائه آکوردهای 3 صدایی ماژور میباشد . همچنین در قسمت پایینی ساز پایینی ساز قابلیت اجرای آکور‌دهای سی بمل ماژور، فا ماژور، دو ماژور، سل ماژور و ر ماژور وجود دارد . کوک ساز دهنی دیاتونیک Yamaha  15M دو ماژور بوده و در قطعاتی که در این گام باشد به زیبایی نواخته میشود . این ساز دارای 15 سوراخ بوده و بدنه استیل ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
فلوت Yamaha YRT-304BII

فلوت Yamaha YRT-304BII

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRT-304BII یکی از مناسب ترین فلوت های کمپانی یاماها است که  سیستم انگشت گذاری آن به صورت باروک میباشد . به دلیل قیمت مناسب و کیفیت خوب این ساز میتوان گزینه مناسبی برای نواموزان باشد . کوک این ساز در دو است و با صدایی صدایی دلنشین و بمی که دارد مناسب برای اجرای قطعات باروک و کلاسیک است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ترومپت Yamaha YTR-2435

ترومپت Yamaha YTR-2435

ترومپت یاماها مدل YTR-2435 با کوک دو دارای صدایی دلنشین که مورد توجه شما قرار خواهد گرفت . بدنه ی این ساز از برنج با روکش لاک طلا میباشد که  جلا ودرخشندگی خاصی را به این ساز بخشیده است . پیستون های ترومپت مدل YTR-2435 از جنس آلیاژ مونل است که ترکیبی از نیکل و میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد ترومپت Ya..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
کلارینت Yamaha YCL-450

کلارینت Yamaha YCL-450

کلارینت یاماها مدل YCL-450 از محصولات خوب و به نام کمپانی یاماها است که برای ساخت آن از چوب سیاه افریقایی استفاده شده شده این چوب بسیار مستحکم و ضد اب بوده و در حین حال بسیار ظریف است . کلید های این ساز بسیار زیبا نرم و حساس طراحی شده اند و جنس انها از ورشو یا همان نقره‌ی نیکلی باروکشی از نقره میباشد . کوک این ساز نیز در لا میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ساکسیفون تنور Yamaha YTS-26

ساکسیفون تنور Yamaha YTS-26

ساکسیفون تنور مدل Yamaha YTS-26 پرداخته شده با لاک طلا یک ساز بسار مناسب برای حرفه ای ها و افراد مبتدی مباشد . قلاب شست این ساز پلاستیکی بوده و قابل تنظیم است . این ساز دارای کلیدهای کمکی فا کناری، فا دیز بالا است بیشتر ساکسیفون ها تقریبا از یک نوع متریال ساخته شده اند و کیفیفت آن ها بستگی به مرغوبیت متریال های ان ها دارد که در ساز ساکسیفون تنور Yamaha YTS-26 از بهترین متریال های مرغوب استفاده شده است.  برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ساکسیفون تنور Yamaha YTS-280

ساکسیفون تنور Yamaha YTS-280

ساکسیفون تنور مدل Yamaha YTS-280 پرداخته شده با لاک طلا یک ساز بسار مناسب برای حرفه ای ها و افراد مبتدی مباشد . قلاب شست این ساز پلاستیکی بوده و قابل تنظیم است . این ساز دارای کلیدهای کمکی فا کناری، فا دیز بالا است بیشتر ساکسیفون ها تقریبا از یک نوع متریال ساخته شده اند و کیفیفت آن ها بستگی به مرغوبیت متریال های ان ها دارد که در ساز ساکسیفون تنور Yamaha YTS-280 از بهترین متریال های مرغوب استفاده شده است.  برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میک..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)