پکیج یک ترابایتی VST   + هارد 1 ترابایت

پکیج یک ترابایتی VST + هارد ..

20%

999,000 تومان 1,250,000 تومان

مقایسه کالا (0)

 گيتار آکوستيک ياماها مدل F310P

گيتار آکوستيک ياماها مدل F310P

 گيتار آکوستيک ياماها مدل F310P یک گیتار ، در رده ی متوسط محسوب می شود . این گیتار میتواند شروع خوبی برای بادگیری و تمرین باشد.برای کسب اطلاعات دقیق تر ، لطفا به چارت مشخصات فنی این گیتار در بالا مراجعه کنید و همچنین تجربه و نظرات تخصصی خودتان را در مورد  گيتار آکوستيک ياماها مدل F310P در قسمت کامنت ها با دیگر دوستان به اشتراک بذارید. ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آکاردئون Hohner Amica IV 96

آکاردئون Hohner Amica IV 96

آکاردئون هونر مدل Amica IV 96 از کمپانی آلمانی هونر که دارای 96 باس میباشد و همچنین دارای 4 صدای مختلف و سوئیچ سیاه و سفید است . این ساز در اوایل قرن نوزدهم دراروپا اختراع شد و معمولاً در موسیقی محلی مورد استفاده قرار میگرفت و بعد ها به کشور های دیگر راه یافته است .و دارای 37 کلاویه میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان ر..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
آکاردئون Hohner Bravo II 48

آکاردئون Hohner Bravo II 48

آکاردئون هونر مدل Bravo II 48 از کمپانی آلمانی هونر که دارای 48 باس میباشد و همچنین دارای دو صدای مختلف و سوئیچ سیاه و سفید است . این ساز در اوایل قرن نوزدهم دراروپا اختراع شد و معمولاً در موسیقی محلی مورد استفاده قرار میگرفت و بعد ها به کشور های دیگر راه یافته است .و دارای 26 کلاویه میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ترومپت Yamaha YTR-3335

ترومپت Yamaha YTR-3335

ترومپت یاماها مدل YTR-3335 با کوک سی بمل دارای صدایی دلنشین که مورد توجه شما قرار خواهد گرفت . بدنه ی این ساز از برنج با روکش لاک طلا میباشد که  جلا ودرخشندگی خاصی را به این ساز بخشیده است . پیستون های ترومپت مدل YTR-3335 از جنس آلیاژ مونل است که ترکیبی از نیکل و میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد ترومپ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
تنبک حلمی فایبر قهوه ای سوخته 28

تنبک حلمی فایبر قهوه ای سوخته 28

تنبک حلمی مدل فایبر قهوه ای سوخته  بسیار خوش صدا و زیبا از جنس پوست شتر سایز 28 که جنس بدنه آن از فایبر گلاس بوده ودارای مهر سازنده حلمی میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد تنبک حلمی فایبر قهوه ای سوخته ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.   ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
داربوکا Meinl PMDJ1-XL-F

داربوکا Meinl PMDJ1-XL-F

داربوکا ماینل مدل PMDJ1-XL-F یک از گزینه های مناسب برای اجرای فضای باز میباشد که در ساخت این ساز از مرغوب‌ترین و سبک‌ترین مواد مصنوعی درجه‌ یک استفاده‌ شده است . از مزیت های این ساز میتوان به سیستم سریع کوک ،اسلپ‌های تیز و درخشان و همچنین باسی پر و عمیق اشاره کرد .داربوکا ساز کوبه‌ای - آفریقایی جامی شکل است که ریشه‌ی اصلی همه سازهای کوبه‌ای میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
داربوکا آلومینیومی Meinl HE-3018

داربوکا آلومینیومی Meinl HE-3018

داربوکا  آلومینیومی ماینل مدل HE-3018 یکی از گزینه های مناسب برای نوازندگان حرفه ای میباشد  . از مزیت های این ساز میتوان به کوک سفت و صدایی بلند و خیره‌کننده‌ اشاره کرد .داربوکا ساز کوبه‌ای - آفریقایی جامی شکل است که ریشه‌ی اصلی همه سازهای کوبه‌ای میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
سه تار خورشید مدل یک مهر

سه تار خورشید مدل یک مهر

سه تار خورشید مدل یک مهر دارای طراحی زیبا و صدای غنی و تاثیر گذار میتواند گزینه خوبی برای نوازندگان سه تار باشد . برای مقاومت و جلوگیری از تاب خوردگی دسته در این ساز از چوب گردو استفاده شده است که بسیار خوش دست و محکم میباشد . همین عوامل برای گوشی های این ساز نیز صدق میکند به همین سبب گوشی های این ساز را نیز از چوب گردو ساخته اند . پرده های این ساز از جنس الیاف پلیمری بسیار قوی میباشد و جنس کاسه ان نیز از چوب گردو است . همچنین شما کاربران سیب تون..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
سه‌تار عظیمی مدل سرپنجه قنبری

سه‌تار عظیمی مدل سرپنجه قنبری

سه‌تار عظیمی مدل سرپنجه قنبری دارای طراحی زیبا و صدای غنی و تاثیر گذار میتواند گزینه خوبی برای نوازندگان سه تار باشد . برای مقاومت و جلوگیری از تاب خوردگی دسته در این ساز از چوب گردو استفاده شده است که بسیار خوش دست و محکم میباشد . همین عوامل برای گوشی های این ساز نیز صدق میکند به همین سبب گوشی های این ساز را نیز از چوب گردو ساخته اند . پرده های این ساز از جنس روده حیوانات  بسیار قوی میباشد و جنس کاسه ان نیز از چوب توت است . شما کاربران..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ملودیکا  Hohner Superforce 37

ملودیکا Hohner Superforce 37

ملودیکا هونر مدل  Superforce 37 با صدایی دلنشین و زیبا ساخت کپمانی المانی هونرمیباشد .این ملودیکا  37 کلید دارد و جنس بدنه آن از پلاستیک است .و به همراه آن یک قیمش و یک لوله دمیدن هوا نیز میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد ملودیکا Superforce 37   ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذاری..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ملودیکا Hohner D-78647

ملودیکا Hohner D-78647

ملودیکا هونر مدل  D-78647 با صدایی دلنشین و زیبا ساخت کپمانی المانی هونرمیباشد .این ملودیکا  32 کلید دارد و جنس بدنه آن از پلاستیک است .و به همراه آن یک قیمش و یک لوله دمیدن هوا نیز میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد ملودیکا Hohner D-78647   ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
کلارینت Yamaha YCL-255

کلارینت Yamaha YCL-255

کلارینت یاماها مدل YCL-255 از محصولات خوب و به نام کمپانی یاماها است که برای ساخت آن ازرزین ABS استفاده شده شده این رزین بسیار مستحکم بوده و در حین حال بسیار ظریف است . کلید های این ساز بسیار زیبا نرم و حساس طراحی شده اند و جنس انها از ورشو یا همان نقره‌ی نیکلی باروکشی از نقره میباشد . کوک این ساز نیز در لا میباشد . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
گیتار آکوستیک فندر مدل Sonoran SCE Natural

گیتار آکوستیک فندر مدل Sonoran SCE Natural

آشنایی با ویژگی های گیتار آکوستیک فندر مدل Sonoran SCE Natural :    کد مدل: 0968604021 سیستم پیکاپ Fishman مدل Isys III با پری‌امپ اکتیو و تیونر کروماتیک داخلی مش‌بندی تقویتی داخلی دندانه‌دار با طرح "X" سردسته‌ی طرح استراتوکستر فندر بایندیگ چند لایه‌ی بدنه رزت طرح شطرنجی تیونرهای سبک وینتاژ با سرگوشی‌های پلاستیکی سالخورده سفید محافظ صفحه‌ی (پیک گارد) یک لایه‌ی ط..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پیک گیتار الکتریک  Clayton Acetal

پیک گیتار الکتریک Clayton Acetal

پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Acetal با طراحی خاص و جالب توجه از کپانی امریکایی کلایتون است که مورد توجه هر سبک و سلیقه ی قرار میگیرد . این پیک به صورت تکی بوده و از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه ساخته شده است . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Acetal ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پیک گیتار الکتریک Clayton Brass Metallics

پیک گیتار الکتریک Clayton Brass Metallics

پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Brass Metallics با طراحی خاص و جالب توجه از کپانی امریکایی کلایتون است که مورد توجه هر سبک و سلیقه ی قرار میگیرد . این نوع پیکها در بسته های سه تایی قرار دارند که از جنس مس، استیل و برنج ساخته شده اند . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد پیک گیتار الکتریک مدل Clayton Brass Metallics ، به صورت کامنت با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پایه گیتار لوله ای  On Stage XCG4

پایه گیتار لوله ای On Stage XCG4

پایه گیتار لوله ای مدل On Stage XCG4 از جنس لوله فلزی با روکش لاستیکی مخملی یک گزینه مناسب برای نگه داشتن گیتار است . تکیه گاه پایین و دوشاخه های بالا  پایه گیتار لوله ای مدل On Stage XCG4 از یکدیگر جدا شده و و حمل نقل ان اسان میشود . این پایه با قابلیت تنظیم بالا قادر است هرنوع گیتار با هر اندازه ای را نگه دارد .برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
 سنتور پژوهشکده مدل آرزو

سنتور پژوهشکده مدل آرزو

 سنتور پژوهشکده مدل آرزو ساخت متخصصان پژوهشکده سنتور است که بسیار دقیق و با استاندارد های بالا ساخته شده است  جنس بدنه و خرک  آن از گردو و گوشی های کوک ان فولاد میباشد و جنس سیم سفید آن ستنلیس استیل کره ای و سیم زرد آن فسفر برنز بدرا آلمان است مضراب های این ساز نیز از چوب گردوی مرغوب است از مزیت های این سنتور میتوان به سیم روانکوک جهت سهولت در کوک کردن اشاره کرد . شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرات تخصصی وتجربیات خودتان را در مورد..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ساز دهنی دیاتونیک  Hohner  360

ساز دهنی دیاتونیک Hohner 360

ساز دهنی دیاتونیک  Hohner  360 با طراحی دقیق وزیبا وخوش دست از کمپانی المانی Hohner میباشد. جنس شانه ی به کار رفته در این ساز از پلاستیکی به نام ABS است که در برابر ضربه و رطوبت مقاومت بالایی دارد . این ساز دهنی دارای 10 سوراخ مدل 360 درجه از 20 قمیش از جنس برنج به ضخامت 0.9 میلی‌متر بهره می‌برد و کوک این ساز دو میباشد . جنس بدنه از استیل ضد زنگ و درای پیچ است که موجب سهولت در تعمیر ونگه داری میشود . برای اطلاعات دقیق تر ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
فلوت Yamaha YRS-314BIII

فلوت Yamaha YRS-314BIII

فلوت ریکوردر یاماها مدل YRS-314BIII یکی از مناسب ترین فلوت های کمپانی یاماها است که  سیستم انگشت گذاری آن به صورت باروک میباشد . به دلیل قیمت مناسب و کیفیت خوب این ساز میتوان گزینه مناسبی برای نواموزان باشد . کوک این ساز در دو است و با صدایی صدایی دلنشین و بمی که دارد مناسب برای اجرای قطعات باروک و کلاسیک است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید نظرا..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پایه گیتار Fender Deluxe Hanging

پایه گیتار Fender Deluxe Hanging

پایه گیتار فندر مدل  Deluxe Hanging از جنس لوله فلزی با روکش لاستیکی مخملی یک گزینه مناسب برای نگه داشتن گیتار است . تکیه گاه پایین و دوشاخه های بالا  پایه گیتار فندر مدل  Deluxe Hanging از یکدیگر جدا شده و و حمل نقل ان اسان میشود . این پایه با قابلیت تنظیم بالا قادر است هرنوع گیتار با هر اندازه ای را نگه دارد .برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میت..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
دف حبیبی الیت

دف حبیبی الیت

دف حبیبی مدل الیت یکی از معروف ترین و مرغوب ترین دف های استاد حبیب است که دانه های برجسته روی پوست مصنوعی، تداعی‌کننده‌ی این امر است و درصدادهی طبیعی پوستی تاثیر دارد.  دف حبیب مدل الیت با طوقی استاندارد و باروکشی از چرم اشبالت، در دو سایز استاندارد و 3/4 برای علاقه‌مندان طراحی و عرضه‌شده است . برای اطلاعات دقیق تر از شما دعوت میکنم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید . همچنین شما کاربران سیب تونز میتوانید ن..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پدال Nektar NP-2

پدال Nektar NP-2

پدال سوئیچ مدل Nektar NP-2 از جنس فلز و دارای پوشش پلاستیکی است که به آن یک کابل 1/4 متصل است . جهت اطلاعات دقیق تر ، از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و تجربه و نظرات تخصصی خودتان را در مورد پدال سوئیچ مدل Nektar NP-2 با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.     ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
ساز دهنی دیاتونیک Yamaha  15M

ساز دهنی دیاتونیک Yamaha 15M

ساز دهنی دیاتونیک Yamaha  15M یک ساز دهنی دو طرفه بوده که قسمت بالایی ساز یک هارمونیکای دیاتونیک و قسمت پایینی یک هارمونیکا با ارائه آکوردهای 3 صدایی ماژور میباشد . همچنین در قسمت پایینی ساز پایینی ساز قابلیت اجرای آکور‌دهای سی بمل ماژور، فا ماژور، دو ماژور، سل ماژور و ر ماژور وجود دارد . کوک ساز دهنی دیاتونیک Yamaha  15M دو ماژور بوده و در قطعاتی که در این گام باشد به زیبایی نواخته میشود . این ساز دارای 15 سوراخ بوده و بدنه استیل ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
پدال Nektar NP-1

پدال Nektar NP-1

پدال سوئیچ مدل Nektar NP-1  دارای پوشش پلاستیکی است که به آن یک کابل 1/4 متصل است . جهت اطلاعات دقیق تر ، از شما دعوت میکنیم از چارت مشخصات فنی این محصول در بالا دیدن فرمایید و تجربه و نظرات تخصصی خودتان را در مورد پدال سوئیچ مدل Nektar NP-1 با دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.     ..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
افکت گیتار Behringer CS400

افکت گیتار Behringer CS400

افکت گیتار الکتریک مدل Marshall MG10CF یک گزینه بسیار مناسب برای گیتار الکتریک از کمپانی بهرینگر  میباشد. از افکتور گیتار الکتریک  مدل  Behringer CS400 برای افکت دادن به صدای گیتار الکتریک استفاده میشود که موقع استفاده از این افکتور صدایی با افکت های مورد نظر شنیده میشود . افکتور گیتار الکتریک مدل  Behringer CS400 با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی خوب یک گزینه برای کسانی که به تازگی نواختن گیتار الکتریک را شروع کرده اند میباش..

تماس برای قیمت

جزییات محصول
نمايش 1 تا 25 از 70 (3 صفحه)